Büszkék lehetnek a teljesítményükre

2020.12.14

Remek hozzáállással léptek pályára serdülőink, akikre szinte szünet nélkül várt két kemény mérkőzés.

2020.12.12. Leány Serdülő Bajnokság Felsőház-Nyugat, Pécs

NKA Pécs/A – Darazsak Sportakadémia 41 – 65 (4-20, 17-13, 13-9, 7-23)
Darazsak Sportakadémia: Marosvölgyi Zs. 12, Lohr L. 11, Janzsó A. 10, Völgyi L. 9, Plangár R. 6, Fenyvesi F. 6, Ábrahám E. 3, Szlávik B. 3, Horváth V. 2, Bugledich R. 2, Varga B. 1, Herczeg F. –

Veres Judit (edző): A végeredmény nem ezt tükrözi, de egy nagyon nehéz mérkőzésen sikerült nyernünk. Az első negyedben szenzációsan játszottunk, gyönyörű megoldásokat láttam. A második negyed pont az ellenkezője volt, se a védekezés, se a támadásunk nem állt össze. A második félidő is pont ilyen vegyesre sikeredett, nehézkes 3. után összeszedtük magunkat, odatettük a szívünket a pályára és extra utolsó negyedet produkáltunk!

BEAC – Újbuda KA/A – Darazsak Sportakadémia 67 – 66 (16-11, 13-15, 22-18, 16-22)
Darazsak Sportakadémia: Lohr L. 19/3, Janzsó A. 14, Marosvölgyi Zs. 11/3, Horváth V. 6, Varga B. 6, Völgyi L. 4, Ábrahám E. 2, Bugledich R. 2, Fenyvesi F. 2, Szlávik B. -, Herczeg F. -, Plangár R. –

Veres Judit (edző): Nagyon sajnálom, hogy nem volt meg a pihenő időnk és 25 perccel az előző meccs után már kezdeni is kellett egy újabb erős ellenféllel szemben. Nem volt reális a játék képe ennek tükrében. Nagyon büszke vagyok a csapatomra, próbáltuk nem megadni magunkat a fáradtságnak. Sok pontatlanság és hiba volt a játékunkban, de a szívünk a helyén volt és utolsó másodpercekben még meccslabdánk is volt. Óriási gratuláció lányok!