Darazsak Basketball Camp 13-16 éves lányoknak

Részletekért kattints ide


XXIII. Nyári Napközis Kosárlabda Tábor 2. hét

Részletekért kattints ide


XXIII. Nyári Napközis Kosárlabda Tábor 1. hét

Részletekért kattints ide


17.00 ZKTE – Soproni Darazsak Akadémia “B” (kadett)


17.00 BKG PRIMA Akadémia NA – Sportdarázs (Női Amatőr, Piros csoport)


12.00 BEAC-Újbuda KA – Soproni Darazsak Akadémia (kadett)

Gabányi Sportcsarnok


16.30 Ajka – Soproni Darazsak Akadémia “B” (kadett)


18.00 Sportdarázs – Széchenyi KA Győr (Női Amatőr, Piros csoport)


15.00 Vasas Akadémia – Soproni Darazsak Akadémia (kadett)


15.00 Sportdarázs – Kecskeméti KC (Női Amatőr, Piros csoport)


17.00 Csata DSE – Soproni Darazsak Akadémia (kadett)


Nemzeti Leány Junior Bajnokság „A” Döntő 4. nap

Nemzeti Leány Junior Bajnokság „A” Döntő

2020. március 22. (vasárnap) – Gabányi László Sportcsarnok

9:00 „E” vesztes – „F” vesztes [7. helyért] (LOJD-1027)
11:00 „E” győztes – „F” győztes [5. helyért] (LOJD-1028)
13:00 „G” vesztes – „H” vesztes [3. helyért] (LOJD-1029)
15:00 „G” győztes – „H” győztes [1. helyért] (LOJD-103


SERDÜLŐ BAJNOKSÁG FŐTÁBLA I., B csoport

Helyszín: Török Flóris Ált Isk (1237. Bp., Dinnyehegyi köz 2.)

2020.03.22. vasárnap

9.30 TÖRÖK FLÓRIS TÖREKVÉS SE/A – ÓBUDAI KASZÁSOK (LOSF-1025)
11.15 SOPRONI DARAZSAK AK/A – BEAC/A (LOSF-1026)


Nemzeti Leány Junior Bajnokság „A” Döntő 3. nap

Nemzeti Leány Junior Bajnokság „A” Döntő

2020. március 21. (szombat) – Gabányi László Sportcsarnok

09:00 „B” III. helyezett – „A” IV. helyezett [E] (LOJD-1023)
11:00 „A” III. helyezett – „B” IV. helyezett [F] (LOJD-1024)
13:00 „B” I. helyezett – „A” II. helyezett [G] (LOJD-1025)
15:00 „A” I. helyezett – „B” II. helyezett [H] (LOJD-1026)


SERDÜLŐ BAJNOKSÁG FŐTÁBLA I., B csoport

Helyszín: Török Flóris Ált Isk (1237. Bp., Dinnyehegyi köz 2.)

2020.03.21. szombat

11.00 SOPRONI DARAZSAK AK/A – TÖRÖK FLÓRIS TÖREKVÉS SE/A (LOSF-1021)
12.45 BEAC/A – ÓBUDAI KASZÁSOK (LOSF-1022)
17.00 ÓBUDAI KASZÁSOK – SOPRONI DARAZSAK AK/A (LOSF-1023)
18.45 BEAC/A – TÖRÖK FLÓRIS TÖREKVÉS SE/A (LOSF-1024)
2020.03.22. vasárnap

9.30 TÖRÖK FLÓRIS TÖREKVÉS SE/A – ÓBUDAI KASZÁSOK (LOSF-1025)
11.15 SOPRONI DARAZSAK AK/A – BEAC/A (LOSF-1026)


A WBASKET HÍREI
23. Nyári Napközis Tábor
Speciális képzések a New Era Basketball csapatával
iratkozzon fel csatornánkra

SportDarázs

Ovikosár

Gyere kosarazni!

Galéria

Fan Shop

Sporttáplálkozás

partnerek