U11 6. forduló B, E, H, I csoport
B csoport, Sopron, Novomatic Aréna kisterem
09.00 Csípős Darazsak – Szorgos Darazsak
10.15 Villámló Tigrisek „A” – Csípős Darazsak
11.30 Szorgos Darazsak – Villámló Tigrisek „A”
E csoport, Sopron, Novomatic Aréna kisterem
12.45 Gönyűi Harcsák – Soproni Sportiskolás Lackneros Bivalyok
14.00 Hunyadis Darazsak – Gönyűi Harcsák
15.15 Soproni Sportiskolás Lackneros Bivalyok – Hunyadis Darazsak
H csoport, Krajnyik „Akác” András sportcsarnok
14.00 Mezőörsi Hangyák – Szúrós Darazsak
15.15 MVM-OSE MÓRU11/B – Mezőörsi Hangyák
16.30 Szúrós Darazsak – MVM-OSE MÓRU11/B
I csoport, Győr Egyetemi Edzőcsarnok
09.00 Harcos Darazsak – CREDOBUS Mosonmagyaróvár Kenguruk
10.15 UNI Tét Tigrisek – Harcos Darazsak
11.30 CREDOBUS Mosonmagyaróvár Kenguruk – UNI Tét Tigrisek
U11 6. forduló J csoport
Novomatic Aréna Sopron
13.00 Sopronkövesdi Környe – Villámló Tigrisek „B”
14.15 Lackneros Darazsak – Sopronkövesdi Környe
15.30 Villámló Tigrisek „B” – Lackneros Darazsak
U14 Regionális bajnokság, Nyugati Régió, A1 csoport
Novomatic Aréna
09.00 Sportdarázs/A – Szombathelyi Sportiskola U14L
11.00 Szombathelyi Sportiskola U14L – Soproni Darazsak Akadémia/B
U12 6. forduló, A csoport
Sopron, BECSA
15.20 Soproni Sportiskolás Bivalyok – Sportdarázs
16.50 Soproni Tigrisek/A – Soproni Sportiskolás Bivalyok
18.20 Sportdarázs – Soproni Tigrisek/A
Serdülő Főtábla Alsóház Selejtező, 2. forduló, B csoport
Rendező: Nyíregyházi Kosársuli (Szt. Imre Gimnázium 4400 Nyíregyháza, Ungvár stny. 19.)
9:30 Nyíregyházi Kosársuli/A – DVTK Akadémia/B (LOSR-2055)
11:30 Török Flóris-Törekvés SE/A – Soproni Darazsak Akadémia/A (LOSR-2056)
Serdülő Főtábla Felsőház Selejtező, 2. forduló, C csoport
Novomatic Aréna
9:30 Zalaegerszegi KTE – Zsíros Akadémia Kőbánya (LOSR-2035)
11:30 Darazsak Sportakadémia – NKA Pécs/A (LOSR-2036)
Serdülő Főtábla Alsóház Selejtező, 2. forduló, B csoport
Rendező: Nyíregyházi Kosársuli (Szt. Imre Gimnázium 4400 Nyíregyháza, Ungvár stny.
19.)
10:00 Török Flóris-Törekvés SE/A – Nyíregyházi Kosársuli/A (LOSR-2051)
12:00 Soproni Darazsak Akadémia/A – DVTK Akadémia/B (LOSR-2052)
16:00 DVTK Akadémia/B – Török Flóris-Törekvés SE/A (LOSR-2053)
18:00 Soproni Darazsak Akadémia/A – Nyíregyházi Kosársuli/A (LOSR-2054)
Serdülő Főtábla Felsőház Selejtező, 2. forduló, C csoport
Novomatic Aréna
10:00 Darazsak Sportakadémia – Zalaegerszegi KTE (LOSR-2031)
12:00 NKA Pécs/A – Zsíros Akadémia Kőbánya (LOSR-2032)
16:00 Zsíros Akadémia Kőbánya – Darazsak Sportakadémia (LOSR-2033)
18:00 NKA Pécs/A – Zalaegerszegi KTE (LOSR-2034)
U15 IYT, 5. nap
10:00 7th place/7. helyért (Center pálya/Center Court)
12:00 5th place/5. helyért (Center pálya/Center Court)
14:00 3rd place/3. helyért (Center pálya/Center Court)
16:00 Final/Döntő (Center pálya/Center Court)
17:15 Záróünnepség/Closing Ceremony
U15 IYT, 4. nap
U15 IYT 4. nap
5-8. helyért
09:30 MUKS Poznan (A3) – Selekcija Rijeka (B4) (Center pálya/Center Court) Online statisztika/Online statistic
14:00 Pôle Espoirs Bretagne (A4) – Zabiny Brno (B3) (Center pálya/Center Court) Online statisztika/Online statistic
Elődöntők
16:00 Soproni Darazsak Sportakadémia (A1) – Futurosa Trieste (B2) (Center pálya/Center Court) Online statisztika/Online statistic
18:00 Basket Costa (A2) – Pôle Espoirs Pays de la Loire (B1) (Center pálya/Center Court) Online statisztika/Online statistic
U12 5. forduló, B csoport
Győr Egyetemi Edzőcsarnok (SZKA)
09.00 Győri KC Kenguruk – UNI Győr NKA
10.30 UNI Győr NKA – Sportdarázs
12.00 Sportdarázs – Győri KC Kenguruk
U15 IYT, 3. nap
10:45 Pôle Espoirs Bretagne- Basket Costa (Center pálya/Center Court)
12:45 MUKS Poznan- Darazsak Sportakadémia (Center pálya/Center Court)
14:45 Pôle Espoirs Pays de la Loire- Zabiny Brno (Center pálya/Center Court)
15:15 Selekcija Rijeka- Futurosa Trieste (Sportakadémiai Oktatóközpont/New Gym)
U15 IYT, 2. nap
09:00 Zabiny Brno – Futurosa Trieste (Sportakadémiai Oktatóközpont/New Gym)
11:30 Pôle Espoirs Pays de la Loire – Selekcija Rijeka (Center pálya/Center Court)
13:30 Darazsak Sportakadémia – Pôle Espoirs Bretagne (Center pálya/Center Court)
15:30 Muks Poznan – Basket Costa (Center pálya/Center Court)
U15 IYT, 1. nap
09:00 Pôle Espoirs Pays de la Loire – Futurosa Trieste (Center pálya)
11:00 Pôle Espoirs Bretagne – MUKS Poznan (Center pálya)
13:30 Selekcija Rijeka – Zabiny Brno (Sportakadémiai Oktatóközpont)
15:30 Basket Costa – Darazsak Sportakadémia (Center pálya)
Törpdarázs Jamboree, 2. forduló
Helyszín: Novomatic Aréna, kisterem
09:00 Harcos Darazsak – Hunyadis Bivalykölykök
10:15 Hunyadis Darazsak – KWBC Körmend
11:30 1. mérkőzés vesztese – 2. mérkőzés vesztese
12.45 1. mérkőzés győztese – 2. mérkőzés győztese
14:00 Szúrós Darazsak – Lackneros Darazsak
15:15 Szúrós Darazsak – Lackneros Bivalykölykök
16:30 Lackneros Bivalykölykök – Lackneros Darazsak
U11 5. forduló C, I csoport
C csoport, Győr Egyetemi Edzőcsarnok (GYKC)
10.00 TSE Basket U11 – Győri KC Koalák
11.15 Csípős Darazsak – TSE Basket U11
12.30 Győri KC Koalák – Csípős Darazsak
I csoport, Sopron, Novomatic Aréna kisterem (S. Darazsak)
12.45 Harcos Darazsak – Sopronkövesdi Környe
14.00 Szúrós Darazsak – Harcos Darazsak
15.15 Sopronkövesdi Környe – Szúrós Darazsak
Serdülő bajnokság, Főtábla selejtező, Alsóház
D csoport, Pasaréti Sportcentrum 1026 Budapest, Pasaréti út 11-13.
10:00 Vasas Akadémia/B – BEAC Újbuda KA/B (LOSR-1065)
12:00 Soproni Darazsak Akadémia/A – Zsíros Akadémia Kőbánya (LOSR-1066)
Serdülő bajnokság, Főtábla selejtező, Felsőház
B csoport, Városi Sportcsarnok 7100 Szekszárd, Keselyűsi út 3.
10:00 Darazsak Sportakadémia – Vasas Akadémia/A (LOSR-1025)
12:00 Atomerőmű-KSC Szekszárd – Csata DSE/A (LOSR-1026)
Serdülő bajnokság, Főtábla selejtező, Felsőház
B csoport, Városi Sportcsarnok 7100 Szekszárd, Keselyűsi út 3.
10:00 Atomerőmű-KSC Szekszárd – Darazsak Sportakadémia (LOSR-1021)
12:00 Csata DSE/A – Vasas Akadémia/A (LOSR-1022)
16:00 Vasas Akadémia/A – Atomerőmű-KSC Szekszárd (LOSR-1023)
18:00 Csata DSE/A – Darazsak Sportakadémia (LOSR-1024)
Serdülő bajnokság, Főtábla selejtező, Alsóház
D csoport, Pasaréti Sportcentrum 1026 Budapest, Pasaréti út 11-13.
2023. február 4.
10:00 Soproni Darazsak Akadémia/A – Vasas Akadémia/B (LOSR-1061)
12:00 Zsíros Akadémia Kőbánya – BEAC Újbuda KA/B (LOSR-1062)
16:00 BEAC Újbuda KA/B – Soproni Darazsak Akadémia/A (LOSR-1063)
18:00 Zsíros Akadémia Kőbánya – Vasas Akadémia/B (LOSR-1064)
U11 5. forduló B, E, J csoport
B csoport, Sopron, BECSA (S Tigrisek)
09.00 Szorgos Darazsak – Soproni Sportiskolás Hunyadis Bivalyok
10.15 Soproni Tigrisek A – Szorgos Darazsak
11.30 Soproni Sportiskolás Hunyadis Bivalyok – Soproni Tigrisek A
E csoport Sopron, Novomatic Aréna kisterem (S. Darazsak)
13.00 Hunyadis Darazsak – Soproni Sportiskolás Gárdonyis Bivalyok
14.15 Soproni Sportiskolás Gárdonyis Bivalyok – Győri KC Vizslák
15.30 Győri KC Vizslák – Hunyadis Darazsak
J csoport, Tata, Kőkúti Ált. Isk. (Kökút köz 2.) (TSE Basket)
10.30 Lackneros Darazsak – Villámló Tigrisek „B”
11.45 UNI Tét Tigrisek – Lackneros Darazsak
13.00 Villámló Tigrisek „B” – UNI Tét Tigrisek
U14 Regionális bajnokság, Nyugat, A csoport
RENDEZŐ: PVSK NKA/A (Szamosi Nándor Sportcsarnok, 7622 Pécs, Verseny u. 11.)
13:30 PVSK NKA/A – Sportdarázs/B (LRSN-1031)
15:30 Sportdarázs/B – GYAKORLÓ DSE (LRSN-1032)
17:30 GYAKORLÓ DSE- PVSK NKA/A (LRSN-1033)
BasketGirls U15, Stage II, Sopron – 4. nap
09.00 YOUNG ANGELS Košice (SVK) – Rátgéber Academy Pécs (HUN)
11.00 MBK Ružomberok (SVK) – DVTK Academy Miskolc (HUN)
13.00 SBŠ Ostrava (CZE) – Tapiolan Honka (FIN)
15.00 Soproni Darazsak Academy (HUN) – Sokol Hradec Králové (CZE)
BasketGirls U15, Stage II, Sopron – 3. nap
09.00 SBŠ Ostrava (CZE) – Zaglebie Sosnowiec (POL)
11.00 Tapiolan Honka (FIN) – YOUNG ANGELS Košice (SVK)
13.00 DVTK Academy Miskolc (HUN) – Rátgéber Academy Pécs (HUN)
15.00 SBŠ Ostrava (CZE) – MBK Ružomberok (SVK)
17.00 YOUNG ANGELS Košice (SVK) – Soproni Daraszak Academy (HUN)
19.00 Sokol Hradec Králové (CZE) – Zaglebie Sosnowiec (POL)
U12 4. forduló, A csoport
14.00 Soproni Sportiskolás Bivalyok – Sportdarázs
15.30 Soproni Tigrisek/A – Soproni Sportiskolás Bivalyok
17.00 Sportdarázs – Soproni Tigrisek/A
BasketGirls U15, Stage II, Sopron – 2. nap
09.00 Zaglebie Sosnowiec (POL)- Tapiolan Honka (FIN)
11.00 Sokol Hradec Králové (CZE) – SBŠ Ostrava (CZE)
13.00 MBK Ružomberok (SVK) – YOUNG ANGELS Košice (SVK)
15.00 Tapiolan Honka (FIN) – DVTK Academy Miskolc (HUN)
17.00 Zaglebie Sosnowiec (POL) – Soproni Darazsak Academy (HUN)
19.00 Rátgéber Academy Pécs (HUN) – Sokol Hradec Králové (CZE)
BasketGirls U15, Stage II, Sopron – 1. nap
16.00 Soproni Darazsak Academy (HUN) – DVTK Academy Miskolc(HUN) (Nagyterem)
19.00 Rátgéber Academy Pécs (HUN) – MBK Ružomberok (SVK) (Új terem)
U14 A Nyugati csoport
RENDEZŐ: Bajai NKK (Dr. Posta Sándor 6500 Baja, Szegedi út 2.)
10.30 NKA Pécs/A – Bajai NKK
12.45 Atomerőmű KSC Szekszárd – Darazsak Sportakadémia
15.00 NKA Pécs/A – Darazsak Sportakadémia
17.15 Bajai NKK – Atomerőmű KSC Szekszárd
Szabadnapos: UNI GYŐR NKA
Nemzeti Leány Serdülő Bajnokság, Alapszakasz, Középház, Nyugati csoport
RENDEZŐ: DKKA
10.30 Dávid Kornél KA/A – Vasas Akadémia/B
12.45 Soproni Darazsak Akadémia/A – Zalaegerszegi KTE
15.00 Soproni Darazsak Akadémia/A – Dávid Kornél KA/A
17.15 Zalaegerszegi KTE – Vasas Akadémia/B
Szabadnapos: Kanizsa DKK
U11, 4. forduló
A csoport, Sopron, Novomatic Aréna kisterem (S. Darazsak)
12.45 Soproni Sportiskolás Bivalyok – Villámló Tigrisek „A”
14.00 Szorgos Darazsak – Soproni Sportiskolás Bivalyok
15.15 Villámló Tigrisek „A” – Szorgos Darazsak
B csoport, Oroszlány, Krajnyik „Akác” András sportcsarnok (OSE)
10.15 Soproni Tigrisek A – Csípős Darazsak
11.30 MVM-OSE Simbák – Soproni Tigrisek A
12.45 Csípős Darazsak – MVM-OSE Simbák
F csoport, Sopron, BECSA (S Tigrisek)
12.45 Soproni Tigrisek Kőszeg – Hunyadis Darazsak
14.00 Mezőörsi Hangyák – Soproni Tigrisek Kőszeg
15.15 Hunyadis Darazsak – Mezőörsi Hangyák
H csoport, Sopron, BECSA (S Tigrisek)
09.00 Soproni Tigrisek Orsolya – Harcos Darazsak
10.15 CREDOBUS Mosonmagyaróvár Kenguruk – Soproni Tigrisek Orsolya
11.30 Harcos Darazsak – CREDOBUS Mosonmagyaróvár Kenguruk
I csoport, Sopron, Novomatic Aréna kisterem (S. Darazsak)
09.00 Lackneros Darazsak – Szúrós Darazsak
10.15 Szúrós Darazsak – Harcias Kenguruk
11.30 Harcias Kenguruk – Lackneros Darazsak
U12 Torna, Sopron
Novomatic Aréna, kisterem
11.00 Vasas Akadémia – Somorja
12.30 Somorja – Török Sasok
14.00 Sportdarázs – Vasas Akadémia
15.30 Török Sasok – Sportdarázs
U14 B Nyugati csoport
RENDEZŐ: Soproni Darazsak Akadémia/B
10.30 Tapolcai Párducok – Soproni Darazsak Akadémia/B
12.45 MVM-OSE Amazonok – Szombathelyi Sportiskola U14L
15.00 Tapolcai Párducok – Szombathelyi Sportiskola U14L
17.15 MVM-OSE Amazonok – Soproni Darazsak Akadémia/B
Szabadnapos: NKA Pécs U13L/B
U11 3. forduló, A, C, H és I csoport
A csoport, Sopron, BECSA (S Tigrisek)
09.00 Soproni Sportiskolás Bivalyok – Soproni Tigrisek A
10.15 Szorgos Darazsak – Soproni Sportiskolás Bivalyok
11.30 Soproni Tigrisek A – Szorgos Darazsak
C csoport, Tata, Kőkúti Ált. Isk. (Kökút köz 2.)
11.00 Csípős Darazsak – Győri KC Koalák
12.15 TSE Basket U11 – Csípős Darazsak
13.30 Győri KC Koalák – TSE Basket U11
H csoport, Sopron, Novomatic Aréna kisterem
12.45 Harcos Darazsak – Szúrós Darazsak
14.00 MVM-OSE MÓRU11/B – Harcos Darazsak
15.15 Szúrós Darazsak – MVM-OSE MÓRU11/B
I csoport Sopron, Novomatic Aréna kisterem
09.00 Soproni Tigrisek Orsolya – Lackneros Darazsak
10.15 Lackneros Darazsak – Villámló Tigrisek „B”
11.30 Villámló Tigrisek „B” – Soproni Tigrisek Orsolya
U14 B Nyugati csoport
RENDEZŐ: NKA Pécs U13L/B
9.30 NKA Pécs U13L/B – Tapolcai Párducok (LOSA-4014)
11.30 MVM-OSE Amazonok – Tapolcai Párducok (LOSA-4012)
13.45 Soproni Darazsak Akadémia/B – MVM-OSE Amazonok (LOSA-4013)
15.45 NKA Pécs U13L/B – Soproni Darazsak Akadémia/B (LOSA-4011)
U11 3. forduló, G csoport
G csoport Sopron, Hunyadi János E. Á. I.
09.00 Soproni Sportiskolás Lackneros Bivalyok – Hunyadis Darazsak
10.15 CREDOBUS Mosonmagyaróvár Kenguruk – Soproni Sportiskolás Lackneros Bivalyok
11.30 Hunyadis Darazsak – CREDOBUS Mosonmagyaróvár Kenguruk
09.00-12.00 K&H Mikulás Jamboree (1-2. osztály, ovisok)
Helyszín: Krasznai Ferenc Sportcsarnok (Ady E. u. 5.)
Nemzeti Leány Serdülő Bajnokság, Alapszakasz, Középház, Nyugati csoport
RENDEZŐ: Vasas
10.30 Kanizsa DKK – Soproni Darazsak Akadémia/A
12.45 Vasas Akadémia/B – Dávid Kornél KA/A
15.00 Kanizsa DKK – Dávid Kornél KA/A
17.15 Vasas Akadémia/B – Soproni Darazsak Akadémia/A
Szabadnapos: Zalaegerszegi KTE
U14 B Nyugati csoport
RENDEZŐ: MVM-OSE Amazonok (Krajnyik Akác András Sportcsarnok 2840 Oroszlány, Szent Borbála tér 2.)
10.30 Szombathelyi Sportiskola U14L – MVM-OSE Amazonok (LOSA-3011)
12.45 Soproni Darazsak Akadémia/B – NKA Pécs U13L/B (LOSA-3012)
15.00 Soproni Darazsak Akadémia/B – Szombathelyi Sportiskola U14L (LOSA-3013)
17.15 NKA Pécs U13L/B – MVM-OSE Amazonok (LOSA-3014)
Szabadnapos: Tapolcai Párducok
U12 3. forduló, Győr, B csoport
Győr Egyetemi Edzőcsarnok (SZKA)
09.00 Győri KC Kenguruk – Sportdarázs
10.30 Sportdarázs – UNI Győr NKA
12.00 UNI Győr NKA – Győri KC Kenguruk
Egy kis plusz hiányzott csak
A kiélezett helyzetekben nem tudtak higgadtak, fegyelmezettek maradni. további részletek
Kosárpalánta, 1. forduló, Sopron
09.00 – 1. osztályosok
Fenyőtéris Kosárpalánták
Gárdonyis Kosárpalánták
Hunyadis Kosárpalánták
Lackneros Kosárpalánták első
10.15 – 1. osztályosok
Soproni Sportiskolás Deákos Palánták
Soproni Sportiskolás Hunyadis Palánták
Soproni Sportiskolás Lackneros Palánta
11.30 – 2. osztályosok
DUNK Lackneros Palánta
Fenyőtéris Palánták
Soproni Sportiskolás Gárdonyis Palánta
Soproni Sportiskolás Hunyadis Palánta
Deákos Palánták
Lackneros Palánták
U14 A Nyugati csoport
RENDEZŐ: NKA Pécs/A (NKA 7632 Pécs, Megyeri út 74/1)
10.30 NKA Pécs/A – UNI GYŐR NKA
12.45 Bajai NKK – Darazsak Sportakadémia
15.00 UNI GYŐR NKA – Bajai NKK
17.15 Darazsak Sportakadémia – NKA Pécs/A
Szabadnapos: Atomerőmű KSC Szekszárd
U11 2. forduló, A csoport Sopron
A csoport, Hunyadi J. Ált. Isk. (SSI)
10.00 Soproni Sportiskolás Bivalyok – Villámló Tigrisek „A”
11.15 Szorgos Darazsak – Soproni Sportiskolás Bivalyok OKED-2012
12.30 Villámló Tigrisek „A” – Szorgos Darazsak
U14 B Nyugati csoport
RENDEZŐ: Szombathelyi Sportiskola U14L
10.30 Szombathelyi Sportiskola U14L – Soproni Darazsak Akadémia/B
12.45 Tapolcai Párducok – NKA Pécs U13L/B
15.00 Soproni Darazsak Akadémia/B – Tapolcai Párducok
17.15 NKA Pécs U13L/B – Szombathelyi Sportiskola U14L
Szabadnapos: MVM-OSE Amazonok
U11 2. forduló, Sopron
B csoport, Sopron, BECSA (S. Tigrisek)
09.00 Soproni Tigrisek A – Soproni Sportiskolás Hunyadis Bivalyok
10.15 Csípős Darazsak – Soproni Tigrisek A
11.30 Soproni Sportiskolás Hunyadis Bivalyok – Csípős Darazsak
G csoport, Sopron, Novomatic Aréna kisterem (S. Darazsak)
14.00 CREDOBUS Mosonmagyaróvár Kenguruk – Harcos Darazsak
15.15 Vadmacskák – CREDOBUS Mosonmagyaróvár Kenguruk
16.30 Harcos Darazsak – Vadmacskák
H csoport, Sopron, Novomatic Aréna kisterem (S. Darazsak)
09.00 Hunyadis Darazsak – Szúrós Darazsak
10.15 Lackneros Darazsak – MVM-OSE MÓR U11/B
11.30 1. mérkőzés vesztes – 2. mérkőzés vesztes
12.45 1. mérkőzés győztes – 2. mérkőzés győztes
U16 Girls Champions Cup (Helyosztók)
9:00 7. helyért/7th place
11:00 5. helyért/5th place
13:00 Bronzmérkőzés/3rd place
15:00 Döntő/Final
17:45 Eredményhirdetés/Closing Ceremony
U16 Girls Champions Cup 3. nap
10:30 Riga Select- Selection Zagrab (Nagyterem/Center Court)
12:30 Vasas Akadémia- Futurosa #Forna Basket Trieste (Nagyterem/Center Court)
14:30 Segle XXI – HBA PHYK Academy (Nagyterem/Center Court)
16:30 Soproni Darazsak Sportakadémia – BK Zabiny Brno (Nagyterem/Center Court)
U12., 2. forduló, B csoport, Sopron
B csoport, Sopron, Novomatic Aréna kisterem
10.00 Soproni Sportiskolás Bivalyok – MVM-OSE TKC U12 OGYD-2021
11.30 Sportdarázs – Soproni Sportiskolás Bivalyok OGYD-2022
13.00 MVM-OSE TKC U12 – Sportdarázs OGYD-2023
U16 Girls Champions Cup 2. nap
9:00 Vasas Akadémia – Selection Zagrab
11:00 Soproni Darazsak Sportakadémia – HBA PHYK Academy
13:00 BK Zabiny Brno – Segle XXI
15:00 Riga Select – Futurosa #Forna Basket Trieste
U16 Girls Champions Cup 1. nap
11:30 Riga Select – Vasas Akadémia (Nagyterem/Center Court)
14:00 Segle XXI – Soproni Darazsak Sportakadémia (Nagyterem/Center Court)
17:00 Futurosa #Forna Basket Trieste – Selection Zagrab (Akadémiai Oktatóközpont)
19:00 HBA PHYK Academy – BK Zabiny Brno (Akadémiai Oktatóközpont)
Uljana Semjonova Kupa, Riga 4. nap
Helyosztók
U15
8.50 Bronzmérkőzés
9.30 5. helyért
10.30 Döntő
U17
10.50 5. helyért
13.20 Bronzmérkőzés
15.00 Döntő
Kezdési időpontok a csapatok elutazásának függvényében változhatnak.
Uljana Semjonova Kupa, Riga 3. nap
U15
11.20 Darazsak Sportakadémia – Rīga/Centrs
17.20 Darazsak Sportakadémia – BJBS Rīga/Centrs/TTP
U17
12.40 Darazsak Sportakadémia – Rīga/Centrs
17.30 Darazsak Sportakadémia – Ridzene
Nemzeti Leány Serdülő Bajnokság, Alapszakasz, Középház, Nyugati csoport
RENDEZŐ: Sopron
10.30 Dávid Kornél KA/A – Soproni Darazsak Akadémia/A
12.45 Kanizsa DKK – Zalaegerszegi KTE
15.00 Soproni Darazsak Akadémia/A – Kanizsa DKK
17.15 Zalaegerszegi KTE – Dávid Kornél KA/A
Szabadnapos: Vasas Akadémia/B
U14 A Nyugati csoport
RENDEZŐ: UNI GYŐR NKA (Egyetemi csarnok 9026 Győr, Egyetemi tér 1.)
10.30 NKA Pécs/A – Atomerőmű KSC Szekszárd
12.45 UNI GYŐR NKA – Darazsak Sportakadémia
15.00 UNI GYŐR NKA – NKA Pécs/A
17.15 Darazsak Sportakadémia – Atomerőmű KSC Szekszárd
Szabadnapos: Bajai NKK
Törpdarázs Jamboree, 1. forduló
Helyszín: Hunyadi János Általános Iskola
9:00 Harcos Darazsak – Lackneros Gárdonyis Bivalyok
10:15 Harcos Darazsak – Várpalota Gepárdok
11:30 Lackneros Gárdonyis Bivalyok – Várpalota Gepárdok
12:45 Hunyadis Darazsak – KWBC Körmend
14:00 Hunyadis Darazsak – Hunyadis Bivalyok
15:15 Hunyadis Bivalyok – KWBC Körmend
Uljana Semjonova Kupa, Riga 2. nap
U15
11.20 Darazsak Sportakadémia – Young Angels Akadémia
18.50 Audentes – Darazsak Sportakadémia
U17
11.20 Darazsak Sportakadémia – Young Angels Akadémia
18.50 Audentes – Darazsak Sportakadémia
Uljana Semjonova Kupa, Riga 1. nap
U15
18.30 Darazsak Sportakadémia – Ridzene
U17
15.50 Rīga/Centrs/TTP – Darazsak Sportakadémia
U14 B Nyugati csoport
RENDEZŐ: Tapolcai Párducok
10.30 Szombathelyi Sportiskola U14L – Tapolcai Párducok
12.45 MVM-OSE Amazonok – NKA Pécs U13L/B
15.00 Szombathelyi Sportiskola U14L – NKA Pécs U13L/B
17.15 Tapolcai Párducok – MVM-OSE Amazonok
Szabadnapos: Soproni Darazsak Akadémia/B
U11 1. forduló A és B csoport
A csoport, Sopron, Novomatic Aréna kisterem
09.00 Szorgos Darazsak – Soproni Sportiskolás Bivalyok
10.15 Soproni Tigrisek A – Szorgos Darazsak
11.30 Soproni Sportiskolás Bivalyok – Soproni Tigrisek A
B csoport, Oroszlány, Krajnyik „Akác” András sportcsarnok (OSE)
11.00 Villámló Tigrisek „A” – MVM-OSE Simbák
12.15 Csípős Darazsak – Villámló Tigrisek „A”
13.30 MVM-OSE Simbák – Csípős Darazsak
Nemzeti Leány Serdülő Bajnokság, Alapszakasz, Középház, Nyugati csoport
RENDEZŐ: Nagykanizsa
10.30 Zalaegerszegi KTE – Soproni Darazsak Akadémia/A
12.45 Vasas Akadémia/B – Kanizsa DKK
15.00 Soproni Darazsak Akadémia/A – Vasas Akadémia/B
17.15 Zalaegerszegi KTE – Kanizsa DKK
Szabadnapos: Dávid Kornél KA/A
U14 A Nyugati csoport
RENDEZŐ: Darazsak Sportakadémia (Novomatic Aréna 9400 Sopron, Lackner Kristóf u 48.)
10.30 Darazsak Sportakadémia – UNI GYŐR NKA
12.45 Atomerőmű KSC Szekszárd – Bajai NKK
15.00 UNI GYŐR NKA – Atomerőmű KSC Szekszárd
17.15 Darazsak Sportakadémia – Bajai NKK
Szabadnapos: NKA Pécs/A
10.30 órától családi nap – Sopron Basket K&H évadnyitó
Felnőtt csapatunk ünnepélyes szezonnyitója keretében a hagyományoknak megfelelően utánpótlásunk is bemutatót tart.
Facebook esemény: https://fb.me/e/3RdA34Ze8
U12 1. forduló, B csoport
Győr Egyetemi Edzőcsarnok (SZKA)
10.00 Sportdarázs – Győri KC Kenguruk
11.30 UNI Győr NKA – Sportdarázs
13.00 Győri KC Kenguruk – UNI Győr NKA
Kadett bajnokság selejtező II., A csoport
Helyszín: Garay János Gimnázium (7100 Szekszárd, Szent István tér 7.)
10:00 Atomerőmű KSC Szekszárd – Soproni Darazsak Akadémia (LOKS-2011)
12:30 Soproni Darazsak Akadémia – Zalaegerszegi KTE (LOKS-2012)
15:00 Zalaegerszegi KTE – Atomerőmű KSC Szekszárd (LOKS-2013)
Serdülő bajnokság selejtező, A csoport, Oroszlány
Helyszín: Krajnyik „Akác” András Sportcsarnok (új terem) (2840 Oroszlány, Szent Borbála tér 2.)
9.30 MVM-OSE Amazonok – BKG Príma Szigetszentmiklós U14L (LOSS -2015)
11.30 Soproni Darazsak Akadémia/A – Dávid Kornél KA/A (LOSS -2016)
Serdülő bajnokság selejtező, B csoport, Budapest
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok (1103 Budapest Kada utca 27-29.)
9.30 Soproni Darazsak Akadémia/B – KS Szeged (LOSS -2025)
Serdülő bajnokság selejtező, A csoport, Oroszlány
Helyszín: Krajnyik „Akác” András Sportcsarnok (új terem) (2840 Oroszlány, Szent Borbála tér 2.)
2022. szeptember 24. szombat
10.00 Soproni Darazsak Akadémia/A – MVM-OSE Amazonok (LOSS-2011)
12.00 Dávid Kornél KA/A – BKG Príma Szigetszentmiklós U14L (LOSS-2012)
16.00 BKG Príma Szigetszentmiklós U14L – Soproni Darazsak Akadémia/A (LOSS-2013)
18.00 Dávid Kornél KA/A – MVM-OSE Amazonok (LOSS-2014)
Serdülő bajnokság selejtező, B csoport, Budapest
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok (1103 Budapest Kada utca 27-29.)
10.00 Zsíros Akadémia Kőbánya – Soproni Darazsak Akadémia/B (LOSS-2022)
18.00 DVTK Akadémia/B – Soproni Darazsak Akadémia/B (LOSS-2023)
Junior selejtező II., D csoport, Sopron
Helyszín: Novomatic Aréna
10:00 Zalaegerszegi KTE – Darazsak Sportakadémia/B (LOJS-2041)
14:00 Darazsak Sportakadémia/B – MTK Budapest (LOJS-2042)
18:00 MTK Budapest – Zalaegerszegi KTE (LOJS-2043)
U16 Nemzetközi Torna, 2. nap
14.00 BEAC KA – Triest Online Statisztika
16.00 Darazsak Sprotakadémia – ZKK Zagreb Online Statisztika
Serdülő Bajnokság Selejtező I. D és E csoport
D csoport
Helyszín: Mercedes-Benz Sport Akadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.)
9.30 Kanizsa DKK – Óbudai Kaszások (LOSS -1045)
11.30 Darazsak Sportakadémia – Kecskeméti KA/A (LOSS -1046)
E csoport
Helyszín: Tüskecsarnok (Budapest, Hevesy György út, 1117)
9.30 DVTK Akadémia/B – Soproni Darazsak Akadémia/A (LOSS -1055)
11.30 NKA Pécs – BEAC Újbuda KA/A (LOSS -1056)
Serdülő Bajnokság Selejtező I. D és E csoport
D csoport
Helyszín: Mercedes-Benz Sport Akadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.)
10.00 Kecskeméti KA/A – Óbudai Kaszások (LOSS-1042)
12.00 Darazsak Sportakadémia – Kanizsa DKK (LOSS-1041)
16.00 Kecskeméti KA/A – Kanizsa DKK (LOSS-1044)
18.00 Óbudai Kaszások – Darazsak Sportakadémia (LOSS-1043)
E csoport
Helyszín: Tüskecsarnok (Budapest, Hevesy György út, 1117)
10.00 NKA Pécs – DVTK Akadémia/B (LOSS-1051)
12.00 BEAC Újbuda KA/A – Soproni Darazsak Akadémia/A (LOSS-1052)
16.00 Soproni Darazsak Akadémia/A – NKA Pécs (LOSS-1053)
18.00 BEAC Újbuda KA/A – DVTK Akadémia/B (LOSS-1054)