2012 – 2013

Előkészítő csoportok több partner iskolánkban működnek, melyekbe az év során bármikor be lehet kapcsolódni! Az edzéseket helyben, az iskola tornatermeiben tartjuk!

Fontos információ, hogy az edzésre járással kiválthatók az 1. osztályosok számára törvényileg kötelezően előírt plusz testnevelés órák, melyről igazolást adunk!

Városi Kenguru Bajnokság eredményei

1. forduló, 2012. november 14.
2. forduló, 2013. február 16. Képek

Deák téri Általános Iskola

3-4. osztályosok
Edző: Gadnai Vivien (Tel.: +36207700093 email: g.vivi@t-email.hu)
Időpontok: Hétfő 17-18; Csütörtök 15-16 („A” hét); Csütörtök 16-17 („B” hét); Péntek 14-15

Mácsai Rebeka (2002.)
Élő Boglárka ( 2002.)
Vígh Hanna( 2002.)
Molnár Luca( 2002.)
Bátor Blanka (2003.)
Böröcz Borbála( 2003.)
Balogh Enikő( 2003.)
Anderson Lucia( 2004.)
Zólyomi Kitti ( 2001.)

Gárdonyi Géza Általános Iskola

1-2. osztályosok
Edző: Pados Noel (Tel.: 30/2355107, email: noel@wb-sopron.com)
Időpontok: Hétfő 18.00-19.00 (kisterem!), Szerda 16.00-17.00, Csütörtök 16.30-17.15

Álló sor: Békés Dorina 2004.08.30., Szlávik Anna 2004.09.16., Kótai Patrícia Tímea 2006.01.23., Plájer Johanna 2004.03.07., Mák Boglárka 2004.10.21., Kánitsch Boglárka 2005.01.24.
Ülő sor: Vasi Hanna 2006.01.07., Saly Zsófia Kata 2006.02.05., Kovács Krisztina 2004.11.01., Simon Gabriella 2004.01.14., Szőke Luca 2005.06.28., Jakubovics Eszter 2005.06.10

A képről hiányzik: Konkoly Luca 2007., Németh Csenge 2005.02.10., Várhelyi Rebeka 2004.11.24., Hipságh Viktória 2006.01.18.

3-4. osztályosok
Edző: Varga Kitti (Tel.: 30/4442494)
Időpontok: Hétfő 16.00-17.00, Kedd 16.00-17.00, Csütörtök 17.15-18.00

Gárdonyis Darazsak

Gárdonyis Darazsak

Lajtai Lívia 2003.06.09.
Gyöngyösi Janka 2004.07.20
Bella Málna 2003.12.17
Tóth Flóra 2003.06.10
Fekete Zsófi 2002.08.20
Hipságh Alexandra 2003.10.01
Pálfi Lilien 2004.03.21
Nyul Zsófia 2003.05.14
Konkoly Nóra Lilla 2003.07.21
Tarr Sára 2004.06.16.
Garda Gréta 2003.04.24.
Szűcs Zsóka 2003.04.17

Hunyadi János Általános Iskola

1. osztályosok
Edző: Stánicz Ferenc (Tel.: 20/8246341)
Időpontok: Szerda 13.30-14.15

2. osztályosok
Edző: Pál Szandra (Tel.: 30/2019338)
Időpontok: Hétfő: 14.15-15.15, Szerda 15.00-16.00, Péntek 15.00-16.00

Pfeiffer Virág, Németh Gerda, Somlai Lilien, Lehotai Lilien, Bognár Dóri, Rad Schiwa,
A képről hiányzik: Németh Anna, Fábián Bianka, Abdai Réka, Simon Noémi

3-4. osztályosok
Edző: Galavics Edina (Tel.: 30/2588890)
Időpontok: Kedd, Szerda, Péntek 16.00-17.00

Lackner K. Általános Iskola

1-2. osztályosok
Edző: Németh Szilvia (Tel.: 30/4933099)
Időpontok: Hétfő, Péntek 14.15-15.00

Álló sor: Németh Szilvia edző, Kókai Bianka, Benke Zsófia, Tóth Attila, Fóris Zsanett, Osztódi Roxána
Térdelnek: Vass Barnabás, Csonka Kamilla, Edőcs Balázs, Jelen Viktória, Nagy Enikő

A képről hiányoznak: Nagy Emma, Nagy Hanna, Hegyi Virág, Kiss Nóra

3-4. osztályosok
Edző: Németh Szilvia (Tel.: 30/4933099)
Időpontok: Hétfő, Kedd, Péntek 15.00-16.00

Állósor: Németh Szilvia edző, Tobak Dávid, Molnár János, Menyhárt Martin, Tuzy Kevin, Reinecker Kitti, Tóth Bianka
Térdelnek: Antal Patirícia, Hollósy Kamilla, Molnár Liliána, Csóka Regina, Gombás Enikő, Lendvai Szintia

Német Nemzetiségi Általános Iskola, Fenyő-tér
Edző: Ringhoffer Alida

Kristóf Adél 2005
Szalay Liliána 2006
Tóth Regina 2005
Kovács Hanna 2005
Marton Zsófia 2006
Brieber Enikő 2005
Hargitai Réka 2006
Domonkos Petra 2004
Fonnyadt Diána 2004
Töreki Virág 2004
Marton Adrienn 2004
Szlávik Sára 2004
Tabajdi Zoé 2004
Meiser Aglája 2004
Pusztai Júlia 2004
Bagoly Liliána 2005
Hipeller Hanna 2003
Szántai Virág 2003
Plöchl Ingrid 2004
Németh Rebeka 2005
Rédecsi Franciska 2003
Tóth Luca 2003
Lukács Fruzsina 2003


A WBASKET HÍREI
27. Nyári Kosár Tábor
Srdjan Radulovic – Legjobb Darázs Edző 2024.
iratkozzon fel csatornánkra

SportDarázs

Ovikosár

Gyere kosarazni!

Galéria

Fan Shop

Sporttáplálkozás

partnerek