2015 – 2016

HUNYADI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA

1. osztály: Szerda 13.30-14.15

hunyadi1osztaly2015netre

Nagy-Máthé Bibor,Dobos Dóra,Töreki Kira,Márton Lili,Gyolcs Anna,Abdai Dia,Füzy Sára,Kastetter LÉna,Ács Regina,Szlávik Flóra,Töreki Dorina,Töltl Jázmin,Honti Júlia,Lendvai Emília,Horváth Izabell,Kósa Kármen,Márk Judit,Németh Szonja,Gárdai Réka,Annus Boróka,Lakos Réka,Toth Borbála,Nagy Alina,Pintér Luca,Béda Patricia,Megyesi Emma,Pete Lívia

Edző: Stánicz Ferenc (Tel.: 20/8246341)

2. osztály: Kedd 16.15-17.15, Szerda 17.00-18.00, Csütörtök 16.15-17.15

hunyadi2osztnet201516

Edző: Babos Szilvia (Tel.: 70/5004811)

3-4. osztály: Kedd 17.15-18.15, Csütörtök 17.15-18.00, Péntek 15.45-17.00

34osztalyhunyadi201516netre

Edző: Babos Szilvia (Tel.: 70/5004811)


GÁRDONYI GÉZA ÁLTALÁNOS ISKOLA

1-2. osztály: Hétfő (Kisterem) 17.30-18.30, Szerda 16.00-17.00, Péntek 16.00-17.00

Németh Linda 2009.07.31.
Scheidl Anna Flóra 2009.07.29.
Jurai Kamilla 2009.04.17.
Egresits Kitti 2009.01.29.
Dávid Fruzsina 2008.10.18.
Ramos Petra 2008.10.09.
Király Lea 2008.09.14.
Tiszai Regina 2008.08.07.
Kurcsics Szonja 2008.07.24.
Marsi Anna Viktória 2008.04.04.
Németh Júlia Emma 2008.02.08.
Duschanek-Jank Sára 2007.12.12.
Madarász Niobé 2007.12.03.
Békés Petra 2007.11.24.
Horváth Csenge 2007.10.23.
Szakály Laura 2007.09.21.
Fábiánkovits Bianka 2007.09.14.
Pálfi Csenge 2007.09.04.
Nagy Kincső 2007.08.27.
Kádár Édua 2007.08.19.
Plájer Glória 2007.02.19.
Haász Janka 2006.12.28.
Tóth Liliána Réka 2006.09.19.
Horváth Csinszka

netre

Edző: Pados Noel (30/2355107)

3-4. osztály: Hétfő 16.00-17.15, Kedd 16.00-17.15, Csütörtök 16.00-17.15

csapatkep34osztnetre

Galambos Viktória 2007.05.11.
Völgyi Lili 2007.03.28.
Tóth Patrícia 2007.03.23.
Áldozó Anna 2007.03.22
Szabadvári Noémi 2007.03.11.
Plangár Réka 2007.02.16.
Konkoly Luca 2006.12.27.
Pallag Dorka 2006.09.26.
Bauer Zorka 2006.08.29.
Kalotai Szófia 2006.06.20.
Cser Petra Leona 2006.05.10.
Simon Dorina 2006.04.08.
Saly Zsófia Kata 2006.02.05.
Novotnik Boglárka 2006.03.02.
Hipságh Viktória 2006.01.18.
Horváth Laura Hanna 2005.07.18.
Szőke Luca 2005.06.28.
Vecsernyés Ráhel 2005.06.22.
Réczeg Fanni 2005.10.10.

Edző: Pados Noel (30/2355107)

DEÁK TÉRI ÁLTALÁNOS ISKOLA

1. osztály: Hétfő 16.00-17.00, Csütörtök 16.00-17.00

deak2osztnetre

Edző: Klemencsics Nikolett (Tel.: 30/7181503)

2-4. osztály: Hétfő 17.00-18.00, Kedd 16.00-17.30 (Berzsenyi), Szerda 16.00-17.00 (Berzsenyi)

deak34osztnetre

Edző: Klemencsics Nikolett (Tel.: 30/7181503)

LACKNER KRISTÓF ÁLTALÁNOS ISKOLA

Fiúk-Lányok 1-2. osztály – Hétfő 13.30-14.15, Péntek 14.15-15.00

lacknercsapat

Edző: Csátaljayné Áder Patrícia (70/577-7841)

3-4. osztály – Hétfő 15.00-16.00, Szerda 15.00-16.00, Péntek 15.00-16.00

lackneredzeslatogatas11

Edző: Farkas Dávid (70/3884521)

PETŐFI SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA

Fiúk-Lányok 1-2. osztály
– Szerda 15.00-15.45

Edző: Bauer Ferenc (20/4624208)

3-4. osztály: – Hétfő 15.45-17.15, Péntek 14.30-16.00

petofisuli201516f1netre

Erkan Lili Isilsu 2007.
Gál Boglárka 2007.
Vörös Milán 2006.
Nagy Kristóf 2006.
Tóth Márk 2007.
Mátyás Máté 2007.
Perez Rojas Benjámin 2006.

Edző: Buzás Katalin (70/4218970)

NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA

1-3. osztály – Kedd 14.00-15.00, Péntek 14.00-15.00

fenyotercsapat201516net

Edző: Ringhofer Alida

OVIKOSÁR
Edző: Zámbó Dóra (Tel.: 30/6517585)


A WBASKET HÍREI
27. Nyári Kosár Tábor
Srdjan Radulovic – Legjobb Darázs Edző 2024.
iratkozzon fel csatornánkra

SportDarázs

Ovikosár

Gyere kosarazni!

Galéria

Fan Shop

Sporttáplálkozás

partnerek