2018 – 2019

Az idei tanévben is várja Akadémiánk és a Soproni Sportiskola az alsó tagozatos általános iskolásokat – és az ovisokat is – játékos jellegű kosárlabda foglalkozásaira. Az edzésekbe az év során bármikor be lehet kapcsolódni! Az edzésre járással kiválthatók a törvényileg kötelezően előírt plusz testnevelés órák, melyről igazolást adunk!

Szeretettel várunk mindenkit a Soproni Darazsak Akadémia és a Soproni Sportiskola Akadémia lelkes családjában!

SPORTOLJ! – Tégy egy természetes lépést az egészséges felnőtté válás útján

További információk

HUNYADI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA

LÁNYOK

1. osztály: Szerda 13.30-14.15

Edző: Stánicz Ferenc (Tel.: 20/8246341), Farkas Gergő (Tel.: 70/9074825)

2. osztály: Kedd 16.15-17.15, Szerda 16.15-17.15, Csütörtök 16.15-17.15

Körmendy Regina 2010
Czeglédi Barbara 2011
Giricz Vanda
Illés Gréta 2011
Ábrahám Rebeka 2010
Bálint Léna 2010
Radasits Hella 2011
Csaplár- Nagy Lilla 2012
Borzi Léna 2010
Maráczi Tekla 2011
Gulyás Maja 2010
Dóka Boróka 2010
Füzi Regina 2011
Füzi Tamara 2011
Vass Krisztina 2010
Tóth-Márkus Anna 2010
Horváth-Csepregi Míra 2010
Péter Krisztina 2011
Galgóczi Anna 2010
Horváth Eliza 2011

Edző: Bencze Mária (20/4553616)

3-4. osztály: Kedd 17.15-18.15, Szerda 16.00-17.00, Péntek 15.45-17.00

Edző: Áron Krisztián (Tel.: 30/7374956)


GÁRDONYI GÉZA ÁLTALÁNOS ISKOLA

LÁNYOK

1-2. osztály: Kedd 16.00-17.00, Szerda 16.00-17.00

Egresits Petra 2012.05.09.
Németh Dóri 2012.03.09.
Csuka Vivien 2011.09.01.
Baranyai Emma 2011.08.26.
Bagócsi Hanna 2011.07.26.
Molnár Zselyke 2011.07.21.
Kurcsics Zara 2012.01.04.
Szabó Loreláj 2011.02.14.
Galambos Kata 2011.02.04.
Litresits-Lajter Mira 2010.11.09.
Boros Hanga 2010.10.24.
Egresits Panka 2010.09.07.
Bujtás Rebeka 2010.01.22.
Mayer Flóra Viktória 2011.07.03.
Darcsi Zsófia 2010.05.04.

Edző: Pados Noel (Tel.: 30/2355107)

3-4. osztály: Hétfő 16.00-17.30, Kedd 18.00-19.30 (Novomatic Aréna), Péntek 16.00-17.30

Marsi Nikolett Lilla 2010.06.02.
Buzitai Lejla 2010.01.14.
Cser Amira 2009.12.20.
Bodnár Adél 2009.11.24.
Markovits Imola Viktória 2009.10.17.
Szabó Sára 2009.10.02.
Baráth-Németh Luca Sára 2009.09.15.
Németh Linda 2009.07.31.
Gréczi Larina 2009.06.28.
Harcos Luca 2009.03.19.
Szurok Eszter 2009.02.27.
Winkler Regina 2009.12.11.

Edző: Pados Noel (Tel.: 30/2355107)

DEÁK TÉRI ÁLTALÁNOS ISKOLA

Előkészítő csoport: (Álló sor balról jobbra) Csuka Nikoletta, Nagy Eszter, Hatanek Alex, Hercz Károly, Balassa Szilárd, Nagy Dávid, Szabó Ádám, Derschner Bálint, Line Kincső. Ülnek: (balról) Bándi Henrietta, Komáromi Dávid, Németh Benke, Göndöcs Hunor, Veöreös Márton, Kolycov Patrik, Biacsics Balázs, Rosta Marcell, Lankovits Darinka, Gulyás Luca.
Hiányoznak a képről: Anthof Szabó Kristóf, Kiss Nilla, Molnár Nóra, Pollák Abigél, Szűk Mira.

Anthof Szabó Kristóf Ernő 2010-07-10
Balassa Szilárd 2012-04-23
Bándi Henrietta 2011-12-16
Biacsics Balázs 2010-02-15
Csuka Nikoletta 2010-09-11
Derschner Bálint 2010-03-11
Göndöcs Hunor
Gulyás Luca 2012-05-18
Hatanek Alex Richárd 2010-09-19
Hercz Károly Ferenc 2011-04-02
Kiss Nilla 2011-05-10
Kolycov Patrik György 2011-04-30
Komáromi Dávid 2011-05-18
Lankovits Darinka 2012-08-14
Line Kincső Katy 2009-01-16
Molnár Nóra Boglárka 2010-03-05
Nagy Dávid Zoltán 2010-07-12
Nagy Eszter 2010-01-15
Németh Benke 2012-05-12
Pollak Abigél 2010-07-10
Rosta Marcell 2011-08-17
Szabó Ádám 2011-03-12
Szűk Míra 2011-02-27
Veöreös Márton 2012-03-28

1. osztály: Kedd 16.00-17.30, Csütörtök 16.00-17.00

Edzők: Palkovits Tamás (Tel.: 20/8246313), ifj. Palkovits Tamás (Tel.: 20/2518684)

2-3-4. osztály: Hétfő 16.00-17.30, Kedd 17.30-18.30, Csütörtök 17.00-18.30, Péntek 15.00-17.00

Edző: Palkovits Tamás (Tel.: 20/8246313), ifj. Palkovits Tamás (Tel.: 20/2518684)

LACKNER KRISTÓF ÁLTALÁNOS ISKOLA

LÁNYOK

Fiúk-Lányok 1-2. osztály: Hétfő 14.15-15.00, Csütörtök 14.15-15.00

Edző: Csátaljayné Áder Patrícia (Tel.: 70/577-7841)

3-4. osztály: Hétfő 15.00-16.00 (Novomatic Aréna), Szerda 15.00-16.00, Péntek 15.00-16.00

Edző: Búzás Katalin (Tel.: 70/4218970)

PETŐFI SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA

Fiúk-Lányok 1-2. osztály:
Hétfő 13.30-14.15, Kedd 12.45-13.30

Edző: Bauer Ferenc (Tel.: 20/4624208), Fekete Bettina (Tel.: 20/2392242)

NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA

1-2. osztály: csütörtök 15.00-16.00, péntek 13.30-14.15

Edző: Ringhofer Alida (Tel: 20/5091359)

3-4. osztály: szerda 13.30-14.15, csütörtök 16.00-17.00

Fekete Sára 2011.03.16.
Fazekas Rachel Sara 2008.12.31.
Melkes Anna 2008.12.25.
Ősze Gréta 2009.12.12.
Szemenyei Hanna 2009.11.24.
Várallyai Liliána 2009.11.23.
Fekete Zsófia 2009.11.17.
Tóth Emma 2009.11.16.
Horváth Alíz 2009.10.19.
Simon Luca Mercédesz 2009.09.12.
Keresztfalvi Blanka 2009.08.06.
Szabó Alicia Mirabel 2009.06.28.
Kocsis Mónika 2009.04.10.
Borossay Lili 2010.05.09.

Edző: Pados Noel (Tel.: 30/2355107)

OVIKOSÁR

Szerda 18.00-19.00 (VasVilla)

Edző: Zámbó Dóra (Tel.: 30/6517585)

Ovis csoportjaink


A WBASKET HÍREI
27. Nyári Kosár Tábor
Srdjan Radulovic – Legjobb Darázs Edző 2024.
iratkozzon fel csatornánkra

SportDarázs

Ovikosár

Gyere kosarazni!

Galéria

Fan Shop

Sporttáplálkozás

partnerek