2021 – 2022

Darazsak Sportakadémia

Kókai Patrícia 2006.
Vasi Hanna 2006.
Bauer Zorka 2006.
Szabó Lili 2006.
Szabó Rozina 2006.
Egresits Réka 2006.
Hawins Abigél 2006.
Rokob Zora 2006.
Völgyi Lili 2007.
Janzsó Alíz 2007.

Vezetőedző: Czirják Szilvia
Másodedző: Bella Blanka
Kondícionális edző/Gyógytornász: Perlaki Mónika

Eredmények

2021.10.13. PVSK NKA/A – Darazsak Sportakadémia/A 59 – 113 (14-25, 15-27, 15-23, 15-38)
2021.10.24. Kiss Lenke KA/A – Darazsak Sportakadémia/A 34-101 (10-30, 11-26, 2-19, 11-26)
Soproni Darazsak Sportakadémia – CB Blanes 76-55, Femeni Manresa – Soproni Darazsak Sportakadémia 35-91, Soproni Darazsak Sportakadémia – CBS Barca 60-64
2021.11.07. Darazsak Sportakadémia/A – Zsíros Akadémia 105-57 (30-9, 26-20, 24-14, 25-14)
2021.11.10. Darazsak Sportakadémia/A – Atomerőmű-KSC Szekszárd 135-59 (35-17, 42-15, 30-14, 28-13)
2021.11.21. Darazsak Sportakadémia/A – PVSK NKA/A 128-64 (41-20, 38-17, 22-15, 27-12)
2021.11.23. Atomerőmű-KSC Szekszárd – Darazsak Sportakadémia/A 31-105 (4-35, 11-29, 10-24, 6-17)

2021.12.05. Darazsak Sportakadémia/A – Kiss Lenke KA/A 116-41 (32-9, 27-12, 34-10, 23-10)
2021.12.12. Zsíros Akadémia Kőbánya – Darazsak Sportakadémia/A 55-75 (10-18, 12-18, 21-16, 12-23)
2021.12.18. Darazsak Sportakadémia – Vasas Akadémia 80-72 (25-14, 18-22, 12-19, 25-17)
2022.01.08. Darazsak Sportakadémia/A – Csata DSE 70-75 (22-19, 14-22, 13-21, 21-13)
2022.01.16. Darazsak Sportakadémia/A – DVTK Akadémia 73-74 (14-21, 24-16, 12-16, 23-21)
2022.02.19. Csata DSE – Darazsak Sportakadémia/A 82 -55 (19-20, 29-8, 14-8, 20-19)
2022.03.06. DVTK Akadémia/A – Darazsak Sportakadémia/A: 77 -73 (18-18, 13-12, 14-20, 24-19, 8-4) h.u.
2022.03.20. BEAC-Újbuda KA/A – Darazsak Sportakadémia 65-89 (18-27, 20-19, 15-31, 12-12)
2022.03.23. Darazsak Sportakadémia A – NKA Pécs A 74-88 (10-23, 24-27, 18-23, 22-15)
2022.03.30. Darazsak Sportakadémia/A – BEAC-Újbuda KA/A 99 -51 (27-8, 30-11, 28-16, 14-16)
2022.04.02-05. U16 Nemzetközi Torna csoport mérkőzések Darazsak Sportakadémia A – Riga 66-59 (14-12, 15-15, 21-16, 16-16)
2022.04.02-05. U16 Nemzetközi Torna, Darazsak Sportakadémia A – ZKTE 96-47 (31-12, 25-11, 16-17, 24-7), Darazsak Sportakadémia A – Riga 72-86 (21-24, 21-16, 17-23, 13-23)
2022.04.09. Vasas Akadémia/A – Darazsak Sportakadémia 61-58 (9-15, 19-12, 19-10, 14-21), Darazsak Sportakadémia – DVTK Akadémia/A 51-82 (12-20, 15-22, 18-16, 6-24), BEAC-Újbuda KA/A – Darazsak Sportakadémia 63-62 (8-13,18-20,14-11,23-18)
2022.04.23-25. Basket Trieste – Darazsak Sportakadéma 58-63, Basket Trieste – Darazsak Sportakadéma 49-79, Velence – Darazsak Sportakadémia 34-94
2022.05.05-06. Darazsak Sportakadémia/A – Vasas Akadémia/A 87 -66 (28-11, 24-15, 18-30, 17-10), Darazsak Sportakadémia/A – BEAC-Újbuda KA/A 88 -72 (31-24, 19-11, 21-16, 17-21), NKA Pécs/A – Darazsak Sportakadémia/A 80 -61 (13-19, 16-15, 25-10, 26-17)
2022.05.07. Csata DSE – Darazsak Sportakadémia 61-56 (21-11, 12-19, 16-10, 12-16)
2022.05.08. Darazsak Sportakadémia/A – Kecskeméti KA/A 70 -37 (24-13, 15-7, 13-4, 18-13)

Darazsak Sportakadémia “B”

Vajda Nóra 2006.
Őri Sára 2006.
Raffay Dóra 2006.
Bába Kíra 2006.
Mikula Petra 2006.
Bugledich Réka 2007.
Fenyvesi Flóra 2007.
Iván Ramóna 2007.
Plangár Réka 2007.
Salamon Réka 2007.
Marosvölgyi Zsófia 2007.
Pásztor Kata 2007.
Biró Csenge 2006.
Szlávik Bianka 2008.
Varga Boglárka 2008.
Ábrahám Eszter 2008.

Vezetőedző: Seres Éva
Másodedző: Márkus Tamás
Kondícionális edző: Kelemen Bejnamin
Gyógytornász: Koronczai Patrik

Eredmények

2021.09.18-19. Dávid Kornél KA/A – Darazsak Sportakadémia/B 49-95 (11-26, 12-19, 15-26, 11-24), Szegedi KA/A – Darazsak Sportakadémia/B 54-62 (21-6, 16-23, 9-17, 8-16), Darazsak Sportakadémia/B – BEAC-Újbuda KA/B 94-26 (21-3, 18-13, 34-3, 21-7)
2021.10.09. Csata DSE – Darazsak Sportakadémia/B 57-41 (13-6, 12-19, 13-6, 19-10 )
2021.10.16. Darazsak Sportakadémia/B – Kecskeméti KA/A 63-77 (20-12, 11-29, 13-19, 19-17)
2021.10.21. Darazsak Sportakadémia/B – NKA Pécs/A 46-97 (5-23, 13-23, 17-28, 11-23)
2021.10.24-27. Vasas Akadémia- Darazsak Sportakadémia U16/B 57-80 (9-14, 20-28, 16-19, 12-19), Zagreb- Darazsak Sportakadémia U16/B 67-71 ( 15-24, 20-12, 19-19, 13-16)
2021.11.07. BEAC-Újbuda KA/A – Darazsak Sportakadémia/B 58-56 (14-13, 11-16, 18-11, 15-16)
2021.11.18. Darazsak Sportakadémia/B – Csata DSE 48-66 (11-29, 16-18, 10-10, 11-9)
2021.11.26. Kecskeméti KA/A – Darazsak Sportakadémia/B 67-54 (19-12, 14-24, 17-12, 17-6)
2021.12.01. NKA Pécs/A – Darazsak Sportakadémia/B 93-42 (33-9, 25-8, 27-9, 8-16)
2021.12.12. Darazsak Sportakadémia/B – BEAC-Újbuda KA/A 53-71 (14-19, 12-15, 7-22, 20-15)
2021.12.19. DVTK Akadémia/A – Darazsak Sportakadémia/B 89-68 (19-25, 21-11, 30-15, 19-17)
2022.01.08. Darazsak Sportakadémia/B – Szolnoki Sportcentrum/A 67-65 (25-14, 18-17, 12-14, 12-20)
2022.01.16. Török Flóris Törekvés SE/A – Darazsak Sportakadémia/B 61-96 (14-27, 17-32, 13-17, 17-20)
2022.01.29. Darazsak Sportakadémia/B – Atomerőmű KSC Szekszárd 81-93 (28-25, 24-25, 15-23, 14-20)
2022.02.20. Darazsak Sportakadémia/B – Török Flóris-Törekvés SE/A 87-45 (20-10, 23-10, 21-14, 23-11)
2022.03.04. Atomerőmű KSC Szekszárd – Darazsak Sportakadémia/B 91 -59 (24-15, 29-8, 21-17, 17-19)
2022.03.25. Darazsak Sportakadémia/B – Szegedi KE/A 57 -57 (17-15, 16-16, 10-13, 14-13)
2022.03.27. Szegedi KE/A – Darazsak Sportakadémia/B 67 -56 (15-11, 17-16, 19-8, 16-21)
2022.04.02-05. U16 Nemzetközi Torna csoport mérkőzések ZKTE- Darazsak Sportakadémia B 62-66 (18-16, 14-17, 13-22, 17-11), Darazsak Sportakadémia B – Basket Costa 48-83 (10-26, 12-17, 15-19, 11-21),
2022.04.07. Bajai NKK/A – Darazsak Sportakadémia /B 81 -69 (14-13, 16-19, 28-21, 23-16)
2022.04.12. Darazsak Sportakadémia/B – Bajai NKK/A – 92-56 (24-11, 22-14, 23-14, 23-17)
2022.05.06. Darazsak Sportakadémia/B – Szolnoki Sportcentrum/A 67 -62 (16-14, 19-14, 15-15, 17-19)
2022.05.07. PVSK NKA “A” – Darazsak Sportakadémia “B” 77-64 (22-16, 18-15, 17-14, 20-19)
2022.05.08. Darazsak Sportakadémia/B – Atomerőmű-KSC Szekszárd 81 -62 (17-16, 22-14, 20-13, 22-19)

Darazsak Sportakadémia “C”

Csaplár-Nagy Lara 2009.
Sonkoly Fanni 2008.
Ritecz Klaudia 2008.
Horváth Hanna 2008.
Kocsárdi Réka 2008.
Pongrácz Petra 2008.
Horváth Izabella 2008.
Szabó Bianka 2008.
Szabó Rebeka 2008.
Mészáros Nóra 2008.
Csaplár Mercédesz 2008.
Bidló Boglárka 2009.
Fekete Zsófia 2009.

Vezetőedző: Stoics Judit
Másodedző: Áron Krisztián
Kondícionális edző/Gyógytornász: Perlaki Mónika

Eredmények

2021.11.07. Darazsak Sportakadémia/C – VUKE U16L 156-18 (43-6, 39-2, 34-6, 40-4)
2021.11.18. Tapolcai Oroszlánok – Darazsak Sportakadémia/C 41-64 (11-14,12-20,12-12, 6-18)
2021.12.04. VUKE U16L – Darazsak Sportakadémia/C 32-133 (6-33, 4-38, 11-25, 11-37)
2022.01.06. Darazsak Sportakadémia/C – Tapolcai Oroszlánok 100-44 (18-16, 31-4, 17-11, 34-13)
2022.02.13. VUKE U16 – Darazsak Sportakadémia/C 47-102 (8-21,12-22,13-36,14-23)
2022.03.04. Darazsak Sportakadémia/C – Széchenyi KA/B 81 -29 (14-6, 23-4, 31-8, 13-11)

Darazsak Sportakadémia “D”

Herczeg Fióna 2007.
Horváth Virág 2007.
Novotnik Boglárka 2006.
Zsolnai Orsolya 2006.
Janka Lili 2007.
Sipőcz Dóra 2007.
Szabadvári Noémi 2007.
Bálint Lili 2007.
Ordasi Evelin 2008.
Szemenyei Abigél 2008.
Szlávik Flóra 2009.
Bencsik Anna 2009.
Grala-Mezei Maja 2008.

Vezetőedző: Kaltenecker András
Másodedző: Szeli Kitti
Kondícionális edző/Gyógytornász: Lakatos Noémi

Eredmények

Darazsak Sportakadémia/D – Zalaegerszegi KTE 45-60 (10-18, 11-24, 11-10, 13-8), Vasas Akadémia/B – Darazsak Sportakadémia/D 75-58 (18-9, 23-17, 16-19, 18-13)
2021.12.02. PVSK NKA/B – Darazsak Sportakadémia/D 64-68 (14-7,10-17, 24-16, 16-28)
2021.12.04. Darazsak Sportakadémia/D – Atomerőmű SE 45-53 (9-19, 10-7, 11-10, 15-17)
2021.12.15. Darazsak Sportakadémia “D” – PVSK NKA “B” 95-66 (27-13, 17-18, 25-20, 26-15)
2021.12.19. Darazsak Sportakadémia/D – Fűzfői AK 155-27 (46-6,36-5,42-6,31-10), Fűzfői AK – Darazsak Sportakadémia/D 10-118 (2-32,4-24,0-34,4-28)
2022.03.05. Darazsak Sportakadémia/D – VUKE U16 94 -43 (24-9, 29-7, 19-10, 22-17)
2022.03.16. Darazsak Sportakadémia/D – Tapolcai Oroszlánok 85 -70 (14-10, 16-22, 14-16, 22-18, 19-4) h.u.


A WBASKET HÍREI
XXV. Nyári Napközis Kosárlabda tábor (2022.)
2022.02.05-06. Hepp Kupa Döntő Mozaikok
iratkozzon fel csatornánkra

SportDarázs

Ovikosár

Gyere kosarazni!

Galéria

Fan Shop

Sporttáplálkozás

partnerek

%d bloggers like this: