Csökkenteniük kell a hullámvölgyek számát

2021.02.18

A gyenge első negyedek után már csak futottak ellenfeleik után.

2021.02.14. U12 Felsőház, 1. forduló

Soproni Darazsak Akadémia – Ifjú Sólymok KS 61-76 (8-23, 17-21 (6-4), 15-14, 15-14)
SDA: Csaplár-Nagy Lara 13, Szlávik Flóra 10, Oláh Nóra 10, Szabó Sára 6, Bidló Boglárka 6, Harcos Luca 6, Németh Léna 5, Gréczi Larina 2, Fekete Zsófia 1, Spendel Adél 1, Bencsik Anna 1

RICSILLA – Soproni Darazsak Akadémia 87-66 (28-12, 18-13 (11-5), 14-14, 16-22)
SDA: Csaplár-Nagy Lara 13, Bidló Boglárka 12, Szlávik Flóra 11, Harcos Luca 8, Szabó Sára 7, Németh Léna 3, Oláh Nóra 3, Bencsik Anna 3, Fekete Zsófia 2, Gréczi Larina 2, Spendel Adél 2

Farkasné Babos Szilvia (edző): „Jól kezdtük az első mérkőzésünket az Ifjú Sólymok ellen, mely egészen az első 3-4 percig tartott… Sajnos a negyed végéig akkora előnyt adtuk a szombathelyi fiúknak, amit már nem tudtunk lefaragni a meccs végéig. 10 perc pihenő után jött a következő mérkőzés. Már megint az első negyed (illetve félidő a büntetőket is beleértve) gyenge teljesítménye határozta meg a mérkőzés kimenetelét. Sajnos már ezen a szinten sem fér bele, ha negyedenként csak 2-3 percig tudunk koncentráltan, a tudásunknak megfelelően játszani. Feladatunk a következő időszakra, hogy csökkentsük a hullámvölgyben lévő időszakokat.”