Csoport-elsőként várhatják az új esztendőt

2022.12.18

Hullámzó volt a játék, de a harmadik negyedben kialakított magabiztos különbséget a lefújásig megtartották.

2022. 12. 17. Regionális leány junior bajnokság, Sopron

Darazsak Sportakadémia/B – Dávid Kornél Akadémia 93-70 (23-17, 21-24, 29-8, 20-21)
Darazsak Sportakadémia/B: Molnár E. 25/6, Bíró Cs. 20/6, Őri S. 12, Mikula P. 11, Novotnik B. 10, Vajda N. 6, Bagoly L. 4, Kiss L-M. 2, Csaplár M. 2, Iván R. 1, Kánitsch B. -, Herczeg F. –

Kaltenecker András (vezetőedző): „Ha az eredményt nézzük, akkor magabiztos győzelem, azonban nagyon hullámzó volt ma a teljesítményünk és ez leginkább az első félidőre volt jellemző. A védekezésünk közel sem funkcionált úgy, ahogy szerettük volna, és rengeteg egyéni hiba csúszott bele. Ezen a harmadik negyedben változtatni tudtunk, és emiatt a támadó játékunk is feljavult. Az ebben a negyedben szerzett 21 pontos előnyünket pedig tudtuk tartani a záró etapban is. Köszönöm a lányok munkáját. Jó érzés csoport-elsőként menni a karácsonyi pihenőre, azonban mar varjuk a folytatást, hiszen a lányok bebizonyították, hogy igen is alkalmasak a kemény munkára!”