Egymás ellen léptek színpadra

2023.04.17

Mindkét csapatunknál voltak szép megoldások a testvér-találkozón.

2023. 04. 14. péntek Kadett regionális bajnokság

Darazsak Sportakadémia/C – Darazsak Sportakadémia/B 43-92 (13-18, 10-20, 13-25, 7-29)
Darazsak Sportakadémia/C: Szlávik B. 17/3, Németh L. 11, Horváth R. 5, Vass J. 4, Bodnár A. 3, Horváth-Csepregi M. 2, Keresztfalvi B. 1, Szekendi N. -, Horváth M. -, Hetesi J. -, Tóth Márkus A. -, Harcos L. -,
Darazsak Sportakadémia/B: Szlávik F. 22, Koch P. 17, Szalai Sz. 15, Spendel A. 12, Fekete Zs. 10/3, Bidló B. 8, Schekulin F. 4, Szemenyei H. 4, Tóth S. -, Kalincsák A. -, Perlaki V. -, Szabó S. -,

Oleksandra Radulovic (vezetőedző, Darazsak Sportakadémia/C): A mai napon alulmaradtunk sebességben, a lepattanók terén, és a mezőny, illetve büntető dobások értékesítésében is. Nem volt kérdés, hogy az ellenfél erősebb játékerőt képviselt, de a lányok annyira meg akarták mutatni, mit tudnak, hogy az mind védekezésben, mind támadásban buta hibákba ment át. azt kicsit sajnálom, hogy nem tudtak úgy harcolni és játszani, mint az előző mérkőzéseken. Úgy tűnt, hogy megijedtünk az ellenféltől és zavarunkban nem tudtunk agresszívabban kosárlabdázni. Hétfőn visszanézzük a mérkőzést, és igyekszünk javítani az elkövetett hibákon a szerdai és csütörtöki kadett mérkőzéseinkig. Gratulálok ellenfelünknek, szurkolni fogunk nekik az előttük álló fontos serdülő mérkőzéseken. Hajrá Sopron, hajrá Darazsak!”

Stoics Judit (vezetőedző, Darazsak Sportakadémia/B): „Nehezen jöttünk vissza a tavaszi szünetről, eltelt egy negyed mire észrevettük, hogy meccs van. A hátralévő 3 negyedben már pörgősebbek voltunk, voltak jó védekezéseink, indításaink. Nehéz saját csapatunk ellen játszani, örülök, hogy mindkét csapatban voltak nagyon szép megoldások. Hajrá Sopron, hajrá Darazsak!”