Elérték, amit terveztek

2019.01.21

2019.01.20. U11 3. forduló H csoport, Győr

Győri KC Kenguruk – Harcos Darazsak 74-20 (19-5, 22-5, (0-6), 21-0, 12-4)A mérkőzést 2-0 arányban a javunkra írták, mivel ellenfelünk nem jelent meg a kötelezően előírt minimális létszámban.
Harcos Darazsak: Harcos L. 6, Bodnár A. 4, Markovits M. 4, Szabó S. 2, Melkes A. 1, Tóth E. 1, Kocsis M. 1, Horváth A. 1, Fekete Zs. -, Ősze G. -, Baráth-Németh L. -, Szurok E. –

Harcos Darazsak – Vidám Kenguruk 26-43 (5-6, 4-8, (5-5), 8-10, 4-14)
Harcos Darazsak: Harcos L. 9, Bodnár A. 5, Fekete Zs. 4, Szurok E. 3, Tóth E. 2, Melkes A. 1, Kocsis M. 1, Baráth-Németh L. 1, Horváth A. -, Szabó S. -, Markovits M. -, Ősze G. –

Pados Noel (edző): „Az első mérkőzésen öt fizikailag erősebb fiúval néztünk farkasszemet, így ebből sok következtetést nem lehetett levonni. A félidőben bedobott hat büntetőnek örülhettünk. A második találkozón végre egy hasonló tudással rendelkező ellenfél következett. Kifejezetten jó mérkőzést játszottunk! Örültem, hogy az edzésen gyakoroltakat visszaláttam, és a mérkőzés során is tudtunk változtatni azokon az elemeken, melyekre felhívtam a lányok figyelmét. Az utolsó 5 percre elfogyott a koncentráció, és kicsit az erő is a jobbára fiúkból álló Vidám Kengurukkal szemben, akik a kihagyott helyzeteink után, gyors ellentámadásokkal eldöntötték a mérkőzést. Gratulálok ellenfeleinknek! Összességében elégedett voltam a hétvégén mutatott játékkal! Kár, hogy a harmadik forduló végén találkoztunk csak olyan ellenféllel, akik hozzánk hasonló szintet képviselnek. Több ilyenre lenne szükségünk, ezekből lehet igazán tanulni!”