Felemás érzésekkel zártak

2024.01.22

Ami az első összecsapáson megvalósult, az a fizikálisan erősebb ellenféllel szemben már nem jött össze.

2023.01.21. Regionális Kadett Bajnokság, Vas Megye 2. forduló. Helyszín: Novomatic Aréna Sopron

Dávid Kornél KA Bulls – Soproni Darazsak Akadémia/B 61-64 (11-19, 8-23, 27-12, 15-10)
Soproni Darazsak Akadémia/B: Galgóczi A 21, Mózes Zs. 8, Nemes J. 6, Moser R. 5, Mulaj A. 5, Baumgartner L. 5, Gászner H. 4, Kurcsics Z. 4, Pfeiffer L. 2, Bándi H. 2, Horváth R. 2, Fülöp T. -,
Dávid Kornél KA Bulls legjobb dobója: Németh Cs. 22,

ZTE NKK – Soproni Darazsak Akadémia/B 84-17 (18-8,28-1,24-2,14-6)
Soproni Darazsak Akadémia/B: Kurcsics Z. 6, Mózes Zs. 4, Bognár B. 2, Baumgartner L. 2, Galgóczi A 2, Mulaj A. 1, Gászner H. -, Bándi H. -, Nemes J. -, Horváth R. -, Varga Sz. -, Szabó P. -,
ZTE NKK legjobb dobója: Kelemen J. 20.

Varga Kamilla (vezetőedző): „Jó ritmusban és nagy iramban kezdtük az első mérkőzést, ezáltal egy komolyabb, közel 20 pontos előnnyel zártuk az első félidőt. A 2. félidőben egy kisebb sérülés miatt felborult a csapat szerkezete, ami miatt az ellenfél kihasználta a hibánkat és szorossá tette a mérkőzést. A végén helyén volt a szívünk, sikerült megtartani az előnyünkből és megszerezni a győzelmet.
Felemás érzéseim vannak, ami az első meccsen sikerült, abból a második mérkőzésen a nálunk fizikálisan erősebb ZTE csapata ellen nem sok minden valósult meg.
Dolgozunk tovább és próbáljuk kijavítani a hibáinkat!”