Győzelemmel búcsúzott az óévtől a Sportdarázs

2019.12.18

Együttesünk a Pécs elleni győzelemmel zárta a 2019-es naptári évet.

Jól kezdték a mérkőzést a lányok, a szoros első negyedben végig egy lépéssel a vendégek előtt jártak (10. perc 16-13). A második játékrészben ott folytatták, ahol abbahagyták, és tovább növelték az előnyüket (20. perc 34-25). A fordulás után rákapcsoltak a vendégek, és a negyed vége előtt fel is jöttek négy pontra (28. perc 42-38), ám végül magabiztos hazai győzelmet hozott a találkozó (40. perc 65-49).

2019.12.18. Női Amatőr NB1, Piros csoport

Sportdarázs – NKA-Pécs PEAC 65-49 (16-13, 18-12, 12-14, 19-10)
Sportdarázs: Kocsis F. 20, Varga S. 19/6, Varga K. 10/6, Szeli K. 8, Cser Zs. 4, Úr B. 2, Schöll P. 1, Soós D. 1, Dömötör P. –

Hollós Dániel (vezetőedző, Sportdarázs): Gratulálok a lányoknak a mai teljesítményükhöz! Öröm volt nézni a mérkőzést, megérdemelten nyertünk!

Hartung Anita (vezetőedző, PVSK-NKA): A sopron két kulcsjátékosát nem tudtuk megállítani, az ő jó teljesítményüknek köszönhetően nyerték meg a mérkőzést. Gratulálok nekik!