Amíg bírták energiával és koncentrációval, addig ott voltak a szekszárdiak nyomában.

2024. 02. 15. Leány junior bajnokság, Szekszárd

TARR KSC Szekszárd – Darazsak Sportakadémia/B 73-57 (19-18, 16-14, 16-20, 22-5)
Darazsak Sportakadémia/B: Rokob Z. 13/3, Plangár R. 10, Raffay D. 10, Kovács V. 7, Varga B. 6, Mikula P. 5/3, Biró Cs. 2, Fenyvesi F. 2, Marosvölgyi Zs. 2, Bába K. -, Vajda N. -, Szlávik B. –

Kaltenecker András (vezetőedző): „Három negyedig bírtuk energiával és koncentrációval. Többször adtunk 8-10 pontos előnyt az ellenfelünknek, amiből mindig vissza tudtunk jönni. A harmadik negyed végén a vezetést is átvettük, azonban a sok felzárkózás felőrölte az energiánkat. Két lepattanóval szedett többet az ellenfelünk, 45-43-ra nyerte meg a lepattanó csatát. A vereségünket a 30 (!) támadó lepattanó okozta.
Ebben a szakaszban, ahol tart a csapatunk, az első 3 negyedből építkezhetünk és fejlődhetünk tovább. Április végére kell összeállni annak a rendszernek és mentális, fizikai állapotnak, ahol december végén tartottunk.
Köszönöm a lányok munkáját és gratulálok a Ksc-nek a megérdemelt győzelemhez!”