Húsvéti túra Triesztbe
A tavaszi szünetet egy olaszországi szerepléssel kezdte meg gyermek csapatunk.

Bencze Mária vezetőedzőnk beszámolója a két hasznos mérkőzésről.
„A húsvéti ünnepek előtt április 2–4.-ig Triesztben töltötte a csapat, ahonnan egy győzelemmel és egy nagyon hasznos vereséggel tértünk haza.
A trieszti akadémia U13-as csapatával mérkőztünk meg, kalandos célba érkezésünk után. A kis serdülők ellen, akik nagyon jó testi adottságokkal rendelkeztek, az első félidei megilletődöttség után nagyon szépen felvettük a kesztyűt. Megértették a lányok, hogy csak kemény védekezéssel lehet esélyünk a tisztes helytállásra. A végeredmény 61–44 lett. Akiket itt ki szeretnék emelni: Vadász Viki, Pálla Zsófi és Miszori Lia.
Másnap játszottunk az U12-es csapattal, és ugyanazzal az elánnal kezdtünk, ahol előző nap befejeztük a mérkőzést. A védekezésünknek köszönhetően rengeteg labdát szereztünk, és ebből jól használtuk ki a lehetőségeinket. Már sokkal több jó egyéni teljesítmény is volt. A mozgásaink támadásban szépen működtek, és jól sültek a kinti dobásaink is. Nagyon elégedett voltam a lányok munkájával, ami az akaraterőt sem hiányolta! A végeredmény 66–26 lett.
Pontdobók: Vadász Viki 16, Pálla Zsófi 15, Horváth Dorka 8, Spanraft Panni 5, Mozsolits Nóra 4, Miszori Lia 4, Dalia Dalma 4, Kovács Anna 2, Lutter Zsófi 2, Fekete Kitti 2, Kondakor Zita 2, Vass Nina 2
Jók: Vadász Viki, Pálla Zsófi, Spanraft Panni, Mozsolits Nóra.
Hasznos két mérkőzést vívtunk, köszönjük a lehetőséget! Dolgozunk tovább a célunk eléréséért.”






















