Ismét Ajka volt a végállomás a Hepp-kupában

2019.11.25

A tavalyi szezonhoz hasonlóan most is a rutinos játékosokat felvonultató Veszprém megyei együttes állította meg Sportdarázs csapatunkat az amatőr kupában.

Hepp Kupa, 2. forduló

Sportdarázs – Ajka 57-64 (11-15, 16-19, 16-20, 14-10)
Sportdarázs: Kocsis F. 15/6, Szeli K. 15, Varga K. 13/3, Varga S. 7/3, Úr B. 4, Berki G. 2, Pfeiffer V. 1, Schöll P. -,

Már rögtön a mérkőzés elején magához ragadta az irányítást az Ajka, ám az első játékrész még szoros küzdelmet hozott (10. perc 11-15), sőt, a második tíz percben 21-21-nél utol is értük ellenfelünket, félidőre azonban a vendégek vonulhattak előnnyel (20. perc 27-34). A harmadik etapban tovább növelte előnyét az Ajka, a különbség itt már a tíz pontot is átlépte (30. perc 43-54). Az utolsó negyedben mindent megtettünk azért, hogy a magunk javára fordítsuk a találkozót, ám ez minden igyekezetünk ellenére nem sikerült, így csapatunknak véget ért az idei Hepp-kupa (40. perc 57-64).

Hollós Dániel (edző): Ez már tetszett! Egy nagyon erős, tele rutinos játékosokkal rendelkező Ajka együttesét fogadtuk a Hepp kupa 2 fordulójában. Nagyon jó iramban kosárlabdáztunk a mérkőzés folyamán. Többször is visszajöttünk a mérkőzésbe, de sajnos kritikus helyzetekben nem sikerült betalálnunk. Győzött a rutin, de úgy gondolom egy nagyon jó mérkőzést sikerült játszanunk. Gratulálok a lányoknak, ez szép munka volt. Gratulálok az Ajka együttesének!