Még pályára sem léptek, már megnyerték a csoportot, mely mentálisan rányomta a bélyegét a játékukra. A második félidőre azért összekapták magukat, így végül a 100 pontot is megdobták.

2022. január 23. U12, 4. forduló, F csoport, Győr

Győri KC Mókusok – Sportdarázs 23-103 (6-20, 6-20, (0-4), 4-28, 7-31)
Sportdarázs: Oláh Borbála 23, Csiszér Júlia 20, Oláh Teodóra 17, Moser Réka 14, Csuka Csenge 9, Szabó Panka 9, Gászner Hédi 4, Fülöp Tamara 4, Trunkó Kamilla Krisztina 2, Szováti Borka 1, Etzl Eszter –

Sportdarázs – Mezőörsi Hangyák 0-0 – Ellenfelünk nem tudott kiállni a mérkőzésre.

Farkasné Babos Szilvia (vezetőedző): „Az utolsó pillanatban derült ki, hogy a három csapatos torna két csapatra zsugorodott, így csak egy mérkőzést játszottunk a hétvégén. Sajnos mostani ellenfelünk csak 7 játékossal tudott kiállni, így a mérkőzést, eredménytől függetlenül már megnyertük. Sajnos ilyenkor szokott előfordulni, hogy ennek tudatában, a mérkőzés elején nem koncentrálunk eléggé. Kóvályogtunk a pályán, a harcosság, a rendezettség csak nyomokban volt fellelhető… Szerencsére a csapat 80%-ának megszólalt a lelkiismerete és a második félidőre odatették magukat, így sikerült egy nagyarányú győzelmet aratnunk (s mivel elértük a 100 pontot így kijár a csapatnak a sütizés 🙂 ) , de gratulálni, csak a második félidőben nyújtott teljesítményért tudok.”