Jól sikerült az első forduló

2023.11.28

Két szép győzelemmel mutatkoztak be a serdülő regionális bajnokságban fiataljaink.

2023.11.26. – Regionális Leány Serdülő Bajnokság – Vas megye

Száguldó Gepárdok – Soproni Darazsak Akadémia/ B 23 – 96 (3-31, 7-32, 7-15, 6-18)
Soproni Darazsak Akadémia/ B: Szabó P. 26, Kurcsics Z. 16, Mózes Zs. 13, Molnár Zs. 10, Bánhidi H. 7, Gászner H. 7, Bognár B. 6,  Moser R. 6, Galgóczi A. 4, Póczik M. 1, Baumgartner L. -, Fülöp T. -,
Száguldó Gepárdok legjobb dobója: Czabán R. 6,

Varga Kamilla (vezetőedző): „Végre elkezdődött nekünk is a serdülő regionális bajnokság, amit már nagyon vártunk! A játék minden elemében az ellenfelünk fölé kerekedtünk, ennek köszönhető a nagy különbség.

VESC U14/B -Soproni Darazsak Akadémia/ B 47 – 80 (7-24,16-12,16-17,8-27)

Soproni Darazsak Akadémia/ B: Szabó P. 26, Kurcsics Z. 16, Bognár B. 15, Mózes Zs. 6, Bánhidi H. 6, Póczik M. 4, Galgóczi A. 3, Gászner H. 2, Moser R. 2, Molnár Zs. – ,Baumgartner L. -, Fülöp T. -,
VESC U14/B legjobb dobója: Erdélyi – Müller J. 16,

Varga Kamilla (vezetőedző): „A második meccset is magabiztosan kezdtük, a második és harmadik negyedben kerültünk egy kisebb hullámvölgybe amit szépen ki tudtak javítani a lányok. Visszataláltunk a saját játékunkhoz és agresszívak voltunk védekezésben, amiből könnyű kosarakat szereztünk. Gratulálok a lányoknak a két szép győzelemhez!”