Karácsonyi tornán jártak a Csípős Darazsak

2016. december 22., Vasas Karácsonyi torna, Pasarét

Pécsi VSK Zebrák – Csípős Darazsak 50 – 60
Pontdobók: Vasi Hanna 15, Szabó Rozina 11, Bauer Zorka 7, Hipságh Viki 7, Prajczer Petra 7, Novotnik Bogi 5, Janzsó Alíz 4, Saly Zsófia 2, Rokob Zora 1, Völgyi Lili 1

Jók: Vasi Hanna, Szabó Rozina, Prajczer Petra, Novotnik Bogi, Janzsó Alíz

Csípős Darazsak – Vasas Amazonok 46 – 66
Pontdobók: Szabó Rozina 13, Vasi Hanna 8, Novotnik Bogi 8, Prajczer Petra 5, Janzsó Alíz 3, Saly Zsófia 3, Bauer Zorka 2, Völgyi Lili 2, Hipságh Viki 1, Rokob Zora 1

Bencze Mária (edző): „Meghívást kaptunk, a Vasas Akadémiától egy karácsonyi tornára.

Nem igazán jó előjelekkel, indultunk aznap útnak Budapestre. Három gyerek is kiesett az alapcsapatból betegség miatt, de legalább olyan kislányok is lehetőséget kaptak a játékra, akik eddig kevesebb szerepet kaptak az első csapatban. Nehezen indult a Pécs elleni mérkőzésünk, de a második negyedtől (az ellenfél, dobott pont nélkül jött le a pályáról), már mi uraltuk a találkozót, és nagyot küzdve győztesen hagytuk el a játékteret.

A második mérkőzésen, nagyon jól kezdtünk, még tartott a lendületünk (a félidő 21-22 volt). Aztán, a harmadik negyedben teljesen elfogytunk, úgy támadásban, mint védekezésben. Fejben, és testben sem voltunk már sajnos a pályán. Végeredményben egy nagyon hasznos torna volt, amit reményeim szerint meg fogunk ismételni!