Csípős Darazsaink teljesítették edzőjük karácsonyi kívánságát, így visszatérhetnek a B csoportba.

2022.12.18. U11 3. forduló, C csoport, Tata

Csípős Darazsak – Győri KC Koalák 105-43 (29-5, 14-16, (4-8), 24-9, 34-5)
Csípős Darazsak: Kurcsics Zara 24, Kövesdi Dóra 19, Horváth Noémi 19, Raczkó Dorka 15, Póczik Maja 10, Radácsi Dóra 7, Ferenczy-Kubina Csenge 7, Csőre Blanka 4

TSE Basket U11 – Csípős Darazsak 45-72 (16-6, 6-19, (3-4), 14-10, 6-33) – a mérkőzés 2-0-val lett csapatunk javára írva, mivel az ellenfél nem tudott a minimálisan előírt létszámban kiállni
Csípős Darazsak: Ferenczy-Kubina Csenge 23, Raczkó Dorka 16, Kövesdi Dóra 9, Horváth Noémi 9, Póczik Maja 6, Radácsi Dóra 4, Kurcsics Zara 3, Csőre Blanka 2

Bella Blanka (vezetőedző): „Karácsonyi ajándékként a lányoktól 2 győzelmet kértem, nagyon örülök, hogy végül ezt is kaptam! Szépen, sok passzosan játszottunk. A második mérkőzés első félidejében nem játszottunk jól, ezt betudom a fáradtságnak (nem könnyű 8-an egymás után lenyomni két meccset, pláne fiúk ellen), de szerencsére a félidőben rendeztük sorainkat és már úgy játszottunk, ahogyan azt kell. Összességében örülök és büszke vagyok a csapatra. Irány vissza a B csoport!
Mindenkinek jó pihenést és békés, boldog karácsonyt kívánok!”