Két nap, két győzelem!

2022.12.07

Szombaton Szekszárdon, vasárnap Szegeden győzedelmeskedtek juniorjaink a hétvégi országjáró túrán.

2022. 12. 03. Leány junior bajnokság, Szekszárd

Atomerőmű-KSC Szekszárd – Darazsak Sportakadémia/A 44-82 (8-24, 18-16, 12-20, 6-22)
Darazsak Sportakadémia/A: Raffay D. 24, Bauer Z. 12/3, Janzsó A. 11, Egresits R. 10/3, Molnárová L. 8, Rokob Z. 6/3, Bába K. 5, Hawkins A. 4, Szabó R. 2, Salamon R. -, Bagoly L. –

2022. 12. 04. Leány junior bajnokság, Szeged

Szegedi KE – Darazsak Sportakadémia/A 55-83 (16-14, 13-22, 15-21, 11-26)
Darazsak Sportakadémia/A: Molnárová L. 18, Janzsó A. 17, Raffay D. 8, Szabó R. 7/3, Salamon R. 7/3, Rokob Z. 6, Bába K. 6, Egresits R. 6, Bauer Z. 4, Hawkins A. 2, Bagoly L. 2

Hollós Dániel (vezetőedző): „Először is szeretnék gratulálni a lányoknak a hétvégén aratott győzelmekhez! Nehéz és fárasztó időszakban vagyunk, de már látjuk a fényt az alagút végén. Fontos volt, hogy mindkét mérkőzésen koncentráltan kosárlabdázzunk, és ezt minél kevesebb hibával tegyük. Ezt az első mérkőzésen sikerült is jól megoldanunk, mindenkinek megfelelő percet tudtam biztosítani, mindenki helytállt a rábízott feladatban. A Szeged ellen már érezhetően kijött rajtunk a fáradtság, főleg mentálisan. Rossz döntések sorozatát mutattuk be az első félidőben, emiatt szoros félidőt játszottunk. A második félidőre sikerült rendezni sorainkat, és fokozatosan léptünk el ellenfelünktől. Két fontos mérkőzés vár még ránk a karácsonyi szünetig, utána újra tudjuk rendezni sorainkat a karácsonyi időszak után. Szép volt lányok, folytatjuk!”