Kiválóan működött a csapatjáték

2015.12.14

U12 harmadik forduló „A” csoport
Időpont: 2015.12.06., Novomatic Aréna

Soproni Darazsak Akadémia A – Soproni Sportiskolás Bivalyok 51-55 ( 9-13, 14-6, /2-6/,19-12, 7-18)
Soproni Darazsak Akadémia dobói: Pfeiffer Virág 12, Gyöngyösi Janka 11, Deák Kíra 7, Németh Boglárka 7, Berki Georgina 6, Rad Schiwa 3, Gottschling Helga 1, Orbán Nikolett 1, Kovács Léna 1, Kovács Barbara -, Ács Luca -, Domonkos Petra –

Galavics Edina (edző): Nagyon jó mérkőzést játszottunk a fiúk ellen, elégedett vagyok a csapatom teljesítményével! Igazán CSAPATKÉNT tudtunk végig partiba maradni. A mérkőzést az döntötte el, hogy a félidei büntetőt nagyon rosszul dobtuk!!!! (2-6) 4 ponttal itt kaptunk ki!

Széchenyi KA – Soproni Darazsak Akadémia A 37 – 64 ( 12-11, 6-19, /4-6/, 6-16, 9-12)
Soproni Darazsak Akadémia A: Gyöngyösi Janka 10, Pfeiffer Virág 9, Németh Boglárka 9, Berki Georgina 9, Ács Luca 8, Gottschling Helga 6, Deák Kíra 4, Domonkos Petra 3, Rad Schiwa 3, Orbán Nikolett 1, Kovács Barbara 1, Balogh Tímea 1

Galavics Edina (edző):
„Csak az első negyedben tudta felvenni a Győr csapata a versenyt a lányaim ellen. Ismét remek csapatjátékkal, harcos védekezéssel megérdemelt győzelmet arattunk! Csak így tovább lányok!!!”