Magabiztos siker a fővárosban

2023.03.17

A végén kiengedtek, de a győzelmük nem forgott veszélyben.

2023. 03. 16. Leány junior A bajnokság, rájátszás, Budapest

Zsíros Akadémia Kőbánya – Darazsak Sportakadémia/A 64-78 (20-18, 15-27, 9-23, 20-10)
Darazsak Sportakadémia/A: Molnárová L. 13/3, Janzsó A. 12, Ács L. 11, Raffay D. 10, Szabó L. 9/3, Vasi H. 9, Rokob Z. 8/3, Bauer Z. 4/3, Szabó R. 2

Hollós Dániel (vezetőedző): „Gratulálok a lányoknak a győzelemhez! Fontos idegenbeli siker volt, mivel mindig nehéz mérkőzéseket játszottunk a Zsíros Akadémia otthonában. Rosszul indult az első negyed, nehezen pörögtünk fel, pontatlanok voltunk támadásban és védekezésben is, rendre lemaradtunk a segítéseknél. A második és harmadik negyedre nem lehet panaszom, kosárlabdáztunk, volt sebességünk, és a védekezésünk is feljavult! A végére kiengedtünk, ami nem tetszett, de a győzelmünk nem forgott veszélyben. Fontos mérkőzések várnak ránk, ahol a main tapasztalt hullámvölgyeket kell minél jobban lecsökkentenünk! Szép munka volt! Folytatjuk!”