Megfogyvatkozva bár, de törve nem

2021.03.13

Tartalékosan utaztak el Mosonmagyaróvárra Harcos Darazsaink, de minden tőlük telhetőt megtettek.

2021.03.13. Kenguru Bajnokság, 6. forduló, E csoport

Harcos Darazsak – OSE TKC U11 43-48 (11-10, 9-12 (0-4), 15-6, 8-16) – A mérkőzés 2-0 arányban került a jegyzőkönyvbe az OSE TKC U11 javára, miután csapatunk nem tudott kiállni a minimálisan előírt létszámban
Harcos Darazsak: Baumgartner Lili 19, Bagócsi Hanna 8, Varga Szofi 7, Zeberer-Bakócai Réka 5, Merencsics Regina 2, Molnár Zselyke 2, Adrián Tamara –

CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk – Harcos Darazsak 83-29 (20-6, 20-6 (3-2), 18-6, 22-9) – A mérkőzés 2-0 arányban került a jegyzőkönyvbe a CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk javára, miután csapatunk nem tudott kiállni a minimálisan előírt létszámban
Harcos Darazsak: Varga Szofi 12, Baumgartner Lili 9, Zeberer-Bakócai Réka 7, Molnár Zselyke 1, Merencsics Regina -, Bagócsi Hanna -, Adrián Tamara –

Pados Noel (edző): „Mindössze hét bevethető kisdarázzsal utaztunk el Mosonmagyaróvárra, ahol két hasznos mérkőzést játszottunk. Az oroszlányiakkal már harmadszor találkoztunk a szezon során, és ezúttal is szoros csatát vívtunk egymással. Támadásban szép dolgokat mutattunk, de védekezésben bizony sokszor elaludtunk, lassan reagáltunk. A nálunk idősebb mosonmagyaróvári fiúk ellen folytattuk, és nagyon tetszett, hogy most nem ijedtünk meg az ügyesen kosarazó és fizikai fölényben lévő srácoktól. Megküzdöttünk velük és az idő haladtával egyre inkább fellépő fáradtsággal is. A félidei büntetők értékesítésével mindkét meccsen meggyűlt a bajunk, de ez betudható annak, hogy ekkora csarnokban, ilyen tág térben még nem játszottunk. A hibák ellenére, összességében elégedett lehettem a látottakkal! Gratulálok lányaimnak a példás hozzáállásukhoz, ellenfeleinknek a győzelmekhez, és ezúton is köszönöm vendéglátónknak a frissítő kávét!”