Megtettek mindent

2024.01.23

A kidolgozott helyzetek kimaradtak, de a fejlődés útján haladnak Lackneros Darazsaink.

2024.01.21. U11 4. forduló, I csoport, Sopron

Villámló Tigrisek/B – Lackneros Darazsak 41-20 (6-4, 23-3, (3-1), 0-9, 12-4)
Lackneros Darazsak: Horváth Dorka 11, Takács Dorina 4, Tóth-Fülöp Bejke 3, Csirke Rubina 2, Horváth Petra -, Folcz Emma -, Mátyás Liliána -, Horváth Noémi –

Soproni Tigrisek SE U11 Fenyőtér – Lackneros Darazsak 53-24 (25-0, 16-7, (4-1), 10-2, 2-15)
Lackneros Darazsak: Mátyás Liliána 12, Takács Dorina 7, Tóth-Fülöp Bejke 3, Horváth Dorka 2, Horváth Petra -, Csirke Rubina -, Folcz Emma -, Horváth Noémi –

Szeli Kitti (vezetőedző): „Az első mérkőzést egy győri csapat ellen játszottuk. Jól kezdtük a meccset viszont a második negyedben nem sikerült a védekezésünket rendbe rakni és nagyon sok kosarat kaptunk. A második félidőben már látszódott a változás, de a hátrányt nem tudtuk ledolgozni. Utána egyből kezdtük a következő mérkőzést. Sajnos csere nélkül két meccset egymás után nem tudunk még lejátszani. Nagyon szépen megcsinálták a lányok a helyzeteket, de a kosarak kimaradtak. Ennek ellenére sem adták fel és a végsőkig küzdöttek. Sok szép egyéni megoldás volt és csapatban is tudtunk játszani. Látszódik a fejlődés a lányokon, de még van min dolgozni. Igyekszünk a hibákat kijavítani, és jobban koncentrálni a befejezésekre. Hajrá Darazsak! 😊”