Mehetnek a Jamboreera

2022.04.08

Előbb hatalmas hajrával fordítottak a fiúk ellen, majd a testvér csatából is győztesen kerültek ki a Hunyadis Darazsak.

2022.04.03. U11 7. forduló, B csoport

Soproni SI Hunyadis Bivalyok – Hunyadis Darazsak (14-14, 16-6, (5-4), 15-1, 4-36)
Hunyadis Darazsak: Szabó Loreláj 21, Fekete Sára 21, Polyányi Liza 14, Vörös Nóra 3, Árpási Evelin 1, Raczkó Dorka 1, Schuller Karina Lea -, Sersztnyev Borbála Havaska -, Pruzsinszky Villő -, Schuller Emma Róza –

Hunyadis Darazsak – Csípős Darazsak 61-49 (20-9, 19-15, (3-2), 8-10, 14-15)
Hunyadis Darazsak: Szabó Loreláj 26, Polyányi Liza 16, Fekete Sára 15, Vörös Nóra 3, Raczkó Dorka 1, Pruzsinszky Villő -, Sersztnyev Borbála Havaska -, Schuller Emma Róza -, Schuller Karina Lea -, Árpási Evelin –

Áron Krisztián (vezetőedző): „A hétvégén egy magasabb csoportban kezdtük meg a küzdelmeket. Sajnos a vasárnap reggelt rossz hírrel kezdtük el, mert az egyik kulcsemberünk lebetegedett. Az első mérkőzést a jó erőkből álló fiú csapat ellen játszottuk. Sajnos az első félidő végére kisebb hátrányba kerültünk, így egy kis szerkezeti átalakítást kellett csinálni a 2. félidőre. A 4. negyedet 25 pontos hátrányban kezdtük meg, ám nem adtuk fel és a vége előtt 2 perccel utolértük ellenfelünket és megfordítottuk a mérkőzést a mi javunkra. A 2. mérkőzésen a képzett és jó játékot játszó testvér csapatunk ellen játszottuk. Voltak jó és rossz periódusok a mérkőzésen. Összességében elégedettek lehetünk az elért két győzelemmel és még feljebb tudtunk lépni egyenesen az Észa-Nyugati lány jamboree csoportba. Ezért hatalmas gratuláció az egész csapatnak!!! Készülünk a következő feladatra.”