Csípős Darazsak – Soproni Sportiskola Bivalyok 55-60
Pontdobók: Kókai Patrícia 24, Vasi Hanna 8, Szabó Rozi 6, Janzsó Alíz 5, Bauer Zorka 5, Novotnik Bogi 3, Rokob Zora 3, Prajczer Petra 1

Jók: Kókai Patrícia, Bauer Zorka, Szabó Rozi, Janzsó Alíz

img_6531-large

Soproni Tigrisek – Csípős Darazsak 44-72
Pontdobók: Kókai Patrícia 16, Vasi Hanna 15, Bauer Zorka 14, Novotnik Bogi 9, Szabó Rozi 7, Szabó Lili 4, Janzsó Alíz 2, Prajczer Petra 2, Saly Zsófi 1, Hipságh Viki 1

Jók: Kókai Patrícia, Vasi Hanna, Bauer Zorka, Szabó Rozi, Hipságh Viki

Bencze Mária (edző): „Ezen a hétvégén, mint edző, megjártam a pokol bugyrait és a mennyet is… Először a „pokollal” kezdeném: A Sportiskolás fiúk elleni mérkőzésünk 3. negyedére gondolok. Azt az érzést, ami akkor bennem volt, nem kívánom senkinek… Amikor félidei 12 pontos vezetésünkből a negyed végére -12 pont lett! Azt a dekoncentráltságot, a védekezés hiányát, egyénieskedést, amit az első ötösöm ott művelt, azt nagyon nem szeretném többet a pályán látni!!! A második ötösömnek viszont szeretnék gratulálni a teljesítményükhöz, küzdésükhöz, és összehangolt játékukhoz! Ha még 2-3 percünk lett volna, biztosan győztesen hagyhattuk volna el a pályát!

A Tigrisek elleni mérkőzés teljesen más képet mutatott!! Végre pár szó a ” mennyről”: Végre csapatként támadtunk és védekeztünk. Olyan játékelemeket tudtunk gyakorolni, amit eddig a sok egyéni játék miatt nem. Rengeteg indításunk, passz- befutásunk volt. Öröm volt nézni a játékot, amiben persze voltak hibák, de már legalább próbáltunk csapatként működni!!! Gratulálok Csirkék!”