Minden akadályt magabiztosan vettek

2021.02.01

Motivált, okos, tetszetős játékkal rukkoltak ki serdülőink a kecskeméti főtábla selejtezőn.

2021.01.30. – 01.31. Leány Serdülő Bajnokság, Főtábla Selejtező, A csoport Helyszín: Kecskemét

Darazsak Sportakadémia – PVSK Nemzeti Akadémia/A 110-45 (38-6, 28-12, 21-8, 23-19)
Darazsak Sportakadémia: Janzsó A. 21, Völgyi L. 18, Ábrahám E. 11, Fenyvesi F. 10, Salamon R. 10, Plangár R. 8, Lohr L. 8, Marosvölgyi Zs. 7, Varga B. 7, Szlávik B. 4, Bugledich R. 4, Herczeg F. 2,

Veres Judit (edző): „A pécsi csapattal már az alapszakaszban is egy csoportban voltunk, így volt lehetőségünk kiismerni őket. Nagy tempóban játszottuk le az egész mérkőzést, végig koncentráltan kosárlabdáztunk.”

Darazsak Sportakadémia – Kecskeméti KA A 72–45 (19-3, 17-13, 27-14, 9-15)
Darazsak Sportakadémia: Völgyi L. 16, Janzsó A. 15, Lohr L. 12, Plangár R. 11, Salamon R. 8, Marosvölgyi Zs. 6, Szlávik B. 2, Ábrahám E. 2, Bugledich R. -, Fenyvesi F. -, Herczeg F. -, Varga B. -,

Veres Judit (edző): „Következő ellenfelünk a nagyon jó felépítésű játékosokból álló Kecskemét csapata volt. Végig tűzben égve, nagy motivációval játszottunk. Remek védekezésünknek köszönhetően jó, ritmust adtunk támadójátékunknak, ami meghozta a győzelmet.”

Csata DSE – Darazsak Sportakadémia 38-71 (8-20, 8-14, 6-14, 16-23)
Darazsak Sportakadémia: Janzsó A. 22, Lohr L. 16/3, Marosvölgyi Zs. 8, Völgyi L. 7, Plangár R. 7, Bugledich R. 4/3, Szlávik B. 4, Salamon R. 3, Fenyvesi F. -, Herczeg F. -, Varga B. -, Ábrahám E. -,

Veres Judit (edző): „Kezdeti megilletődésünk 3 percig tartott, aztán egy nagyon jó iramot diktálva állva hagytuk ellenfelünket. Innen nem volt megállás, „felszántottuk” a pályát, nem ismertünk elveszett labdát, és a negyedik negyedet leszámítva 10 pont alatt tartottuk minden negyedben a csatás lányokat.

Összességében elmondhatom, hogy nagy motivációval, akarattal, ésszel játszottunk, fizikailag is erősek voltunk. Erről az útról nem szabad letérni! Gratulálok lányok!”