Mozgalmas hétvége kicsiknek és nagyoknak

Mozgalmas hétvége kicsiknek és nagyoknak

 2020.02.28

Felnőtt amatőr, junior, serdülő és gyermek csapataink is pályára lépnek bajnoki fordulókban.

2020. 02. 29. szombat

U12 6. forduló, Felsőház, B csoport, Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. (9400 Sopron Ferenczy János utca 7.)

10.00 Soproni Darazsak Akadémia/A – Zalakerámia ZTE KK
11.30 Soproni Sportiskolás Bivalyok – Soproni Darazsak Akadémia/A
13.00 Zalakerámia ZTE KK – Soproni Sportiskolás Bivalyok

Alsóház, B csoport, Novomatic Aréna kisterem (S. Darazsak)

09.00 Soproni Sportiskolás Sasok – Soproni Darazsak Akadémia/B
10.30 OSE MórMoták – Soproni Sportiskolás Sasok
12.00 Soproni Darazsak Akadémia/B – OSE MórMoták

Alsóház, E csoport, Vaszary János Általános Iskola (2890 Tata Országgyűlés tér 4.)

09.30 Tatai Aprók – Vidám Kenguruk
11.00 Vad Darazsak – Tatai Aprók
12.30 Vidám Kenguruk – Vad Darazsak

Regionális Leány Serdülő Bajnokság, Alapszakasz II., 2. forduló, „B” csoport

Helyszín: Novomatic Aréna

10.00 Tapolcai Párducok – Soproni Serdülő Darazsak
12.00 Soproni Serdülő Darazsak – VUKE
14.00 VUKE – Tapolcai Párducok

Junior bajnokság, Keresztjáték – visszavágó az országos döntőbe jutásért

16.00 Soproni Darazsak Akadémia – Török Flóris-Törekvés SE

Leány Serdülő Bajnokság Főtábla II. Selejtező

Felsőház – A csoport

Helyszín: Vasas Pasaréti Sportcentrum Budapest Pasaréti út 11-13, 1026

9.45 Vasas Akadémia/A – Csata DSE
11.30 Soproni Darazsak/A – KSC Szekszárd
14.00 KSC Szekszárd – Vasas Akadémia/A
19.15 Csata DSE – Soproni Darazsak/A

Alsóház – A csoport

Helyszín: Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium Budapest, Erzsébet u. 69, 1041

11.00 KLKS – Soproni Darazsak/B
12.45 Óbudai Kaszások – Ricsilla
17.00 Ricsilla – KLKS
18.45 Óbudai Kaszások – Soproni Darazsak/B

2020. 03. 01. vasárnap

Leány Serdülő Bajnokság Főtábla II. Selejtező

Felsőház – A csoport

Helyszín: Vasas Pasaréti Sportcentrum Budapest Pasaréti út 11-13, 1026

9.15 Csata DSE – KSC Szekszárd
11.00 Vasas Akadémia/A – Soproni Darazsak/A

Alsóház – A csoport

Helyszín: Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium Budapest, Erzsébet u. 69, 1041

9.30 Soproni Darazsak/B – Ricsilla
11.15 KLKS – Óbudai Kaszások

U12 6. forduló, Alsóház

C csoport, Bercsényi SZKI Győr Cinka Panna u 2. (GYKC)

09.00 Győri KC Oroszlánok – Tatai Törpék
10.30 Soproni Darazsak Akadémia/D – Győri KC Oroszlánok
12.00 Tatai Törpék – Soproni Darazsak Akadémia/D

Női Amatőr NB I. Piros csoport

16.00 Csata DSE – Sportdarázs


A WBASKET HÍREI
23. Nyári Napközis Tábor
Speciális képzések a New Era Basketball csapatával
iratkozzon fel csatornánkra

SportDarázs

Ovikosár

Gyere kosarazni!

Galéria

Fan Shop

Sporttáplálkozás

partnerek

%d blogger ezt szereti: