Nehezen indult, sima lett a vége

2024.01.14

Az első félidőben nem működött a védekezésük, de a szünet után feljavultak és magabiztos győzelemmel kezdték a rájátszást juniorjaink.

2024. 01. 13. Leány junior bajnokság, Sopron

Darazsak Sportakadémia/A – BEAC-Újbuda KA/A 94-63 (21-18, 23-20, 25-18, 25-7)
Darazsak Sportakadémia/A: Kókai P. 28, Sinka-Pálinkás Sz. 19/9, Janzsó A. 15, Salamon R. 11/6, Szikszai F. 7, Pásztor K. 4/3, Raffay D. 3/3, Völgyi L. 3/3, Csaplár-Nagy L. 2, Rokob Z. 2, Gergő J. –

Hollós Dániel (vezetőedző): Kellett egy félidő, mire megtaláltuk a megfelelő védekezésünket… Az egész mérkőzésen problémáink voltak a visszarendeződésekkel, és a kizárásokkal. Amit a fővárosi csapat meg is büntetett, sok gyorsindítás gólt kaptunk, illetve második szándékból is rendre betaláltak. 1:1 védekezésünk feljavult a második játékrészben, támadásban pedig szép támadásokat vezettünk. Fontos volt számunkra, hogy a problémákkal sújtott hét után győzelemmel kezdjük a rájátszást, egy erős ellenféllel szemben. Nagy gratuláció jár a lányoknak, mert az elmúlt időszakban nagyon keményen dolgoztak! Védekezésbeli hibáinkkal foglalkozni kell, örülök, hogy sikeresen vettük az első akadályt! Szép volt lányok!