U15 INTERNATIONAL YOUTH TOURNAMENT (2023.02.14-19.)

Dátum/Date: 2023.02.14-19.
Helyszín/Place: NOVOMATIC ARÉNA SOPRON, Lackner K. u. 48.

A belépés ingyenes/Entrance is charge of free!

Stream: Hunbasket.tv

Csoportok/Groups

A: Pôle Espoirs Bretagne (FRA), Basket Costa (ITA), MUKS Poznan (POL), Soproni Darazsak Akadémia
B: Pôle Espoirs Pays de la Loire (FRA), Selekcija Rijeka (CRO), Zabiny Brno (CZE), Futurosa Trieste (ITA)

Menetrend/Eredmények / Schedule/Results

Csoportkör/Qualifying Round

2023.02.14.

Pôle Espoirs Pays de la Loire – Futurosa Trieste 67-56 (19-14, 13-14, 18-18, 17-10) Online statisztika/Online statistic
N’guinabé 21, Morisset 11 |Versic 16/3, Giamba 10/6, Paulissich 10/3

Pôle Espoirs Bretagne – MUKS Poznan 40-63 (18-18, 6-19, 10-15, 6-11) Online statisztika/Online statistic
Praud 13/3 | Marczynska 16, Semmler 14, Wolna 10

Selekcija Rijeka – Zabiny Brno 47-62 (11-20, 11-9, 13-16, 12-17) Online statisztika/Online statistic
Mia G. 13, Maja D. 10/3, Petra G. 10|Nela D. 19/9, Veronika V 16/3, Tereza N. 12, Barbora S. 11

Basket Costa – Soproni Darazsak Sportakadémia 47-54 (8-15, 10-15, 16-16, 13-8) Online statisztika/Online statistic
Radaelli G. 10/6|Kovács V. 17, Varga B. 12

2023.02.15.

Zabiny Brno – Futurosa Trieste 39-47 (7-6, 15-14, 6-16, 11-11) Online statisztika/Online statistic
Barbora S. 23/3|Müller G. 15

Pôle Espoirs Pays de la Loire – Selekcija Rijeka 75-51 (18-13, 21-14, 18-10, 18-16) Online statisztika/Online statistic
Leray T. 15/3, Mary I. 14, Wabo C. 11, Koffi D. 10/3|Mia G. 12/3, Petra G. 10

Soproni Darazsak Sportakadémia – Pôle Espoirs Bretagne 84-36 (20-12, 19-11, 22-8, 23-5) Online statisztika/Online statistic
Csaplár-Nagy L. 22, Ábrahám E. 13, Pongrácz P. 11/3|Laine L. 10/6

MUKS Poznan – Basket Costa 60-67 (20-27, 11-6, 13-13, 16-21) Online statisztika/Online statistic
Semmler M. 18/3, Melnyk D. 13/3, Marczynska Z. 10|Redaelli G. 24/6, Vimercarti A. 11/3

2023.02.16.

Pôle Espoirs Bretagne – Basket Costa 39-46 (8-13, 11-12, 7-9, 13-12) Online statisztika/Online statistic
Laine L. 9|Rimoldi 10, Redaelli 10

MUKS Poznan – Soproni Darazsak Sportakadémia 41-49 (13-11, 8-15, 11-10, 9-13) Online statisztika/Online statistic
Melnyk 13/3| Kovács V. 21/6

Pôle Espoirs Pays de la Loire – Zabiny Brno 78-33 (20-12, 19-10, 17-6, 22-5) Online statisztika/Online statistic
N’guinabé 23, Cherry 10|Barbora S. 12/3

Selekcija Rijeka – Futurosa Trieste 43-62 (13-17, 12-17, 7-12, 11-16) Online statisztika/Online statistic
Maja L. 13, Nera S. 10/3|Müller G. 24/3, Giamba I. 18/12

2023.02.18.

MUKS Poznan (A3) – Selekcija Rijeka (B4) 60-52 (19-9, 6-19, 22-12, 13-12) Online statisztika/Online statistic
Semmler M. 20/9, Marczynska Z. 16, Bruczynska B. 15|Maja L. 22, Mia G. 16

Pôle Espoirs Bretagne (A4) – Zabiny Brno (B3) 45-56 (7-10, 6-21, 14-8, 18-17)Online statisztika/Online statistic
Praud L. 17/3, Draghicioiu M. 11|Tereze N. 15/3, Barbora S. 15, Eliska D. 10

Soproni Darazsak Sportakadémia (A1) – Futurosa Trieste (B2) 66-30 (19-6, 13-6, 21-8, 13-10) Online statisztika/Online statistic
Csaplár-Nagy L. 12|Paulissich 9/3

Basket Costa (A2) – Pôle Espoirs Pays de la Loire (B1) 27-57 (2-25, 10-9, 10-10, 5-13) Online statisztika/Online statistic
Algeri M. 7/3|T. Leray 10/6

2023.02.19. Helyosztók/Finals

7th place/7. helyért (Új terem/New Gym)

Selekcije Rijeka – Pôle Espoirs Bretagne 86-53 (18-11, 25-15, 20-13, 23-14) Online statisztika/Online statistic
Dzidzic M. 31/6, Glomazic P. 19/3|Henaff J. 19/6

5th place/5. helyért (Center pálya/Center Court)

Zabiny Brno – MUKS Poznan 41-49 (10-23, 10-9, 10-6, 11-11) Online statisztika/Online statistic
Barbora S. 12|Marczynska Z. 15/3

3rd place/3. helyért (Center pálya/Center Court)

Futurosa Trieste – Basket Costa 45-55 (15-10, 7-13, 13-16, 10-16) Online statisztika/Online statistic
J. Versic 14/6|Redaelli G. 11, A. Bruno 10

Final/Döntő (Center pálya/Center Court)

Pôle Espoirs Pays de la Loire – Soproni Darazsak Sportakadémia 42-36 (6-6, 14-6, 6-13, 16-11) Online statisztika/Online statistic
D. Koffi 9|Csaplár-Nagy L. 12

16:00 Záróünnepség/Closing Ceremony

Végeredmény/Final Result

1. Pôle Espoirs Pays de la Loire
2. Soproni Darazsak Sportakadémia
3. Basket Costa
4. Futurosaa Trieste
5. MUKS Poznan
6. Zabiny Brno
7. Selekcija Rijeka
8. Pole Espoirs Bretagne

Különdíjak/Awards

All-Star: Imani N’Guinabé (Pôle Espoirs Pays de la Loire), Giulia Müller (Futurosa Trieste), Kovács Viktória (Soproni Darazsak Sportakadémia), Dominique Koffi (Pôle Espoirs Pays de la Loire), Barbora Subova (Zabiny Brno)

MVP: Barbora Subova (Zabiny Brno)
Gólkirálynő/Most points: Barbora Subova (Zabiny Brno)
Legjobb lepattanózó/Most Rebounds: Barbora Subova (Zabiny Brno)
Csapatok legjobbjai/Best Player of the team: Thelma Leray (Pôle Espoirs Pays de la Loire), Csaplár-Nagy Lara (Soproni Darazsak Sportakadémia), Frederica Corti (Basket Costa), Giulia Müller (Futurosaa Trieste), Bruczynska Barbara (MUKS Poznan), Barbora Subova (Zabiny Brno) , Mia Glomazic (Selekcija Rijeka), Lisa Praud (Pole Espoirs Bretagne)


A WBASKET HÍREI
27. Nyári Kosár Tábor
Srdjan Radulovic – Legjobb Darázs Edző 2024.
iratkozzon fel csatornánkra

SportDarázs

Ovikosár

Gyere kosarazni!

Galéria

Fan Shop

Sporttáplálkozás

partnerek