Remek győzelmek Csípős Darazsainktól

2023.12.04

A csapatok szülei által teremtett kiváló hangulatban, nagyszerű teljesítményt nyújtva zárták két győzelemmel a harmadik fordulót Csípős Darazsaink.

2023.12.02. U11 3. forduló, A csoport, Sopron

Csípős Darazsak – MVM-OSE Simbák 85-72 (10-8, 9-8, (6-9), 16-16, 25-25, 19-6) h.u.
Csípős Darazsak: Pálla-Ágotay Zoé 27, Spanraft Panni 11, Kubinszky Éva 10, Pálla Zsófia 9, Gilicze Emma 7, Gáspár Boglárka 6, Derzsényi Maja 5, Nagy Laura 5, Dudik Hanna 2, Pásztor Lili 1, Borzi Lora 1, Dudik Luca –

Soproni Tigrisek U11/A – Csípős Darazsak 45-63 (14-20, 9-17, (3-6), 6-8, 13-12)
Csípős Darazsak: Spanraft Panni 11, Pálla-Ágotay Zoé 11, Pálla Zsófia 9, Derzsényi Maja 9, Dudik Hanna 7, Gáspár Boglárka 6, Gilicze Emma 5, Ferenczy-Kubina Lilla 3, Nagy Laura 1, Kubinszky Éva 1, Nyúl Nóra 1, Pásztor Lili –

Kaltenecker András (vezetőedző): „Két jó mérkőzést sikerült ma játszanunk, a fiúk ellen. Mind a kettő nagyon tanulságos mérkőzés volt a számunkra! Az első mérkőzést sikerült 8 pontos vezetésről hosszabbításra mentenünk, míg a második mérkőzésen 3 negyedet tudtunk jól kosárlabdázni. Összességében elégedett vagyok, az augusztus óta tartó közös munkánkkal, a lányokkal, nem csak 6/5 mutatónk miatt, hanem leginkább azért, mert fogékonyak a kosárlabdára és napról napra, hétről hétre fejlődnek! Szép tavaszunk lehet, ha hasonló módon tudunk tovább dolgozni. Természetesen a hibáinkból tanulni kell, mert mind a két mérkőzésen akadt bőven, viszont küzdésből jelesre vizsgáztunk. Két győzelmet tettünk a fa alá és az A csoportban várjuk a következő esztendőt.

Köszönöm a lányok munkáját, és gratulálok ellenfeleinknek! Ma igazán szép gyermek kosárlabdát láthatott a sok néző, aki kilátogatott a csarnokba.”