2019.11.01

2019.10.26., Serdülő bajnokság, Felsőház, Szekszárd

Soproni Darazsak Akadémia – Atomerőmű-KSC Szekszárd 67-28
SDA: Szabó Lili 8, Kókai Patrícia 17, Völgyi Lili 3, Szabó Rozi 3, Egresits Réka 10, Janzsó Alíz 10, Vasi Hanna -, Székedi Szonja -, Bándli Janka 4, Rokob Zora 2, Bauer Zorka 4, Prajczer Petra 6

Veres Judit (edző): Nem kezdtük túl jól a mérkőzést, de gyorsan rendeztük a sorokat, köszönhetően a védekezésünknek. Szerzett labdáinkat jól értékesítettük. Sok hullámvölgy volt a játékunkban, ezt csökkenteni kell a jövőben. Összességében elégedett voltam a játékkal.

NKA Pécs A- Soproni Darazsak Akadémia 59-78
SDA: Szabó Lili 23/3, Kókai Patrícia 24, Völgyi Lili , Szabó Rozi 2, Egresits Réka 2, Janzsó Alíz 8, Vasi Hanna 2, Székedi Szonja 4, Prajczer Petra -, Bándli Janka -, Bauer Zorka 14, Rokob Zora –

Veres Judit (edző): Az első 5 percben bent maradtunk az édes lebegésben, amit Szekszárd egyik klassz cukrászdájában éreztünk, amikor a két meccs között elmentünk sütit enni. 12-4 volt ellenfelünk javára, ami igen nehézzé tette a dolgunkat. Második ötösünk viszont extrát játszott, így a félidőben már vezettünk. A második félidőben sokat javult a védekezésünk, támadásinknak meglett a ritmusa. Gratulálok lányok!