Hosszabbításban szenvedett vereséget Sportdarázs-SMAFC csapatunk a Vasas Akadémia vendégeként.

2021. 09. 29. Női amatőr bajnokság, Piros csoport, Budapest

Vasas Akadémia II. – Sportdarázs-SMAFC 76-60 (12-9, 6-20, 15-18, 24-10, 19-3) h.u.
Sportdarázs-SMAFC: Bakó P. 20, Tarr S. 13, Karácsony T. 9, Ács L. 8, Erdélyiová A. 8, Szomszéd C. 2, Gombkötő L. –, Török K. –, Németh B. –

Giustino Altobelli (vezetőedző): Idegenben jó mérkőzést játszottunk 39 percig, a végjátékra azonban nem maradt sem elég energiánk, sem tapasztalatunk. Rossz döntéseket hoztunk, a Vasas pedig élvezte a hazai pálya minden előnyét. A hosszabbításban sokszor az egyértelmű helyzetekben is néma maradt a síp. Köszönöm a lányok munkáját, lehetőségeinkhez mérten megtettünk mindent a győzelemért!