Váltottak a szünetben, így győzelemmel zárták az évet

2021.12.20

Az első játékrészt átaludta junior csapatunk, de még időben ébredt és a szükséges változtatásokkal értékes győzelmet aratott az évzárón.

2021. 12. 19. Leány junior bajnokság, Miskolc

Miskolci SI Vadmacskák – Darazsak Sportakadémia/A 66-77 (22-10, 23-21, 12-17, 9-29)
Darazsak Sportakadémia/A: Tarr S. 21/3, Ács L. 14, Szomszéd Cs. 14, Molnárová L. 12, Erdélyiová 5/3, Kókai P. 4, Németh B. 3/3, Kovács L. 2, Gombkötő L. 2, Janzsó A. –, Török K. –, Bognár D. –

Hollós Dániel (vezetőedző): „Katasztrofális első félidő, Csipkerózsika álmukból felébredő csapat a második félidőben. Nagyon gyenge volt az 1:1 védekezésünk, rendre könnyű gólokat szerzett ellenfelünk, és emiatt támadásban is ritmustalanok voltunk… Váltanunk kellett védekezésben, mert alsó poszton nagyon sok gólt kaptunk. Ennek köszönhető fokozatosan dolgoztuk le hátrányunkat, szép támadásokat vezettünk, a végén már extázisban játszott a csapat, aminek köszönhetően sikerült győznünk az év utolsó mérkőzésén. Sok munka vár még ránk, de örülök, hogy egy hosszú utazás után sikerült nyernünk! Szép volt lányok, volt tartásunk a végén! Szeretnék mindenkinek Békés Boldog Karácsonyt kívánni!”