Vissza az alapokhoz

2022.10.31

Nem tudták megismételni a két héttel korábbi teljesítményüket serdülőink.

2022.10.29. – Női Kosárlabda Serdülő A bajnokság, Nyugati csoport, Helyszín: Győr

UNI GYŐR NKA – Darazsak Sportakadémia 63-59 (23-13,11-12,11-18,18-16)
Darazsak Sportakadémia: Csaplár Nagy L. 14, Szlávik F. 12, Koch P. 8, Fekete Zs. 8, Kalincsák A. 7, Bidló B. 4, Lagler B. 3, Schekulin F. 2, Szalai Sz. 1, Spendel A. -, Szemenyei H. -, Perlaki V. -,
UNI GYŐR NKA legjobb dobói: Rigó D. 29,

Darazsak Sportakadémia – Atomerőmű KSC Szekszárd 59-83 (19-22,16-24,12-20,12-17)
Darazsak Sportakadémia: Csaplár Nagy L. 23, Szlávik F. 15, Fekete Zs. 6, Szabó S. 5, Kalincsák A. 5, Schekulin F. 3, Lagler B. 2, Szalai Sz. -, Spendel A. -, Bidló B. -, Koch P-, Perlaki V. -,
Atomerőmű KSC Szekszárd legjobb dobói: Hencsik A 36/9, Kollár L. 14,

Stoics Judit (vezetőedző): „Első mérkőzésünket a hazai csapat ellen játszottuk. Nem kezdtük jól a mérkőzést, védekezésben egyáltalán nem sikerült megvalósítani amit szerettünk volna, a támadásainkban pedig totális anarchia uralkodott. Ez az első negyed eldöntötte a mérkőzést, innentől a meccs a felzárkózásról szólt, de sok hibával játszottunk, fontos pillanatokban hibáztunk dobás. A mérkőzés egészében nagyon rosszul dobtuk a büntetőket is. A csapat hozzáállása sem tetszett, sokkal nagyobb akarattal kellett volna játszani.
Második ellenfelünk a Szekszárd együttese volt. Egész jól kezdtünk, okos támadásokat vezettünk, viszont védekezésben gyengék voltunk, puhák. A második negyedtől a mérkőzés rémálommá változott, a játék minden szegmensében jobb volt a Szekszárd. Ami fáj, hogy nem tudtunk futni, nem harcoltunk, és ehhez rengeteg technikai hiba társult.
Változtatni kell az edzéseken, a két héttel ezelőtti forduló után azt hittem sokat fejlődtünk, de úgy látszik nagyon elbizakodott voltam, vissza kell térnünk az alapokhoz és a sokkal keményebb munkához. „