2019 – 2020

Gyerek A

Fekete Loretta
Ábrahám Eszter
Csaplár Mercédesz
Ordasi Evelin
Szabó Bianka
Horváth Hanna
Csaplár-Nagy Lara
Bőhm Adrienn
Kastetter Léna
Lichtl Liána
Ferstl Patricia
Schmidl Napsugár
Szlávik Flóra
Szabó Rebeka
Horváth Izabell
Varga Boglárka
Szlávik Bianka
Pongrácz Petra

Edző: Bencze Mária

Eredmények

2019.09.06-08. DÉVCATA – Soproni Darazsak Akadémia “A” 4 : 103, RUZSOMBEROK – Soproni Darazsak Akadémia “A” 5 : 69, Soproni Darazsak Akadémia “A” – HB PRÁGA 47 :11, Soproni Darazsak Akadémia “A” – ROZSNOV 68 : 0, SBS OSTRAVA – Soproni Darazsak Akadémia “A” 2 :56
2019.09.20.- 22., Gratkorn, U13 torna SLOVAN BRATISLAVA – SOPRONI DARAZSAK AKADÉMIA 34:50, SOPRONI DARAZSAK AKADÉMIA – FOLKA BOROYJE 47:35, KONJICE – SOPRONI DARAZSAK AKADÉMIA 43:38, SOPRONI DARAZSAK AKADÉMIA – ATUS GRATKORN 50:11
2019.10.12. Soproni Darazsak Akadémia “A” – Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 114-26, Tatai Törpék – Soproni Darazsak Akadémia “A” 20 -102
2019.10.28-29. Soproni Darazsak Akadémia – Atomerőmű Szekszárd 52-28, Kőbányai Darazsak – Soproni Darazsak Akadémia 36-43, MTK – Soproni Darazsak Akadémia 16-76
2019.11.10. OSE – Soproni Darazsak Akadémia “A” 50:62, Soproni Darazsak Akadémia “A” – Soproni Sportiskola 72:33
2019.11.30. Soproni Darazsak Akadémia “A” – Soproni Tigrisek / A 94-60, Soproni Darazsak Akadémia “A” – OSE Oroszlánok 48-67
2019.12.12. Soproni Darazsak Akadémia U12 – Slovan Bratislava U13 36:32
2019.12.18. Soproni Darazsak Aakadémia “A” U12 – RICSILLA U12 76-36
2020.01.11. Sportiskolás Bivalyok – Soproni Darazsak Akadémia “A” 66-55, Soproni Darazsak Akadémia “A” – OSE Oroszlánok 55-60
2020.02.09. Soproni Darazsak Akadémia “A” – OSE Oroszlánok 59 : 62, Körmendi Törpördögök – Soproni Darazsak Akadémia “A” 85 : 44
2020.03.01. Soproni Darazsak Akadémia “A” – ZTE KK “A” 46:57, Soproni Bivalyok – Soproni Darazsak Akadémia “A” 56:53

Gyerek B

Edző: Áron Balázsné

Eredmények

2019.10.12. Soproni Darazsak Akadémia B – Soproni Sportiskolás Sasok 43-44 (14-7,10-16,12-10,7-11), Széchenyi KA- Soproni Darazsak Akadémia B 62-21 (16-2,16-17,18-2,12-0)
2019.11.09. Soproni Darazsak Akadémia B – Soproni Darazsak Akadémia D 43-22 (20-5, 6-7, 15-0, 0-5), Tatabányai KC – Soproni Darazsak B 8-74 (4-19,2-24,0-13,2-18)
2019.11.30. CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök – Soproni Darazsak Akadémia B 76-29 (24-4, 20-13, 19-4, 13-8), Soproni Darazsak Akadémia B – OSE Mórmoták 54-66 (6-22, 20-9, 6-20, 22-15)
2020.01.11. Soproni Darazsak Akadémia B – OSE Vadmacskák 28-87 (11-25, 9-26, 8-22, 0-14), GYKC Oroszlánok – Soproni Darazsak Akadémia B 39-43 (12-8, 3-19, 17-12, 7-4)
2020.02.09. Soproni Darazsak Akadémia “B” – SMAFC Nagycenki Gepárdok 82-25 (20-6,20-7,20-4,14-4), Győri Oroszlánok – Soproni Darazsak Akadémia “B” 50-47 (6-4,14-6,11-17,6-5,8-11,2-4)
2020.02.29. SOPRONI SPORTISKOLÁS SASOK- SOPRONI DARAZSAK AKADÉMIA “B” 76-27 (17-10,12-4,17-6,12-6,14-0), SOPRONI DARAZSAK AKADÉMIA “B”- OSE MÓRMOTÁK 42-56 (6-14,12-10,12-12,4-16,8-4)


Gyerek D

Edző: Farkasné Babos Szilvia

Eredmények

2019.10.12. Soproni Darazsak Akadémia D – Vidám Kenguruk 39-12 (12-4, 5-2, (6-2) 10-4, 6-0), GYKC Oroszlánok – Soproni Darazsak Akadémia D 46-59 (13-14, 1-20, (4-6) 13-7, 15-12)
2019.11.09. Soproni Darazsak Akadémia B – Soproni Darazsak Akadémia D 43-22 (20-5, 6-7, (2-5) 15-0, 0-5), Soproni Darazsak Akadémia D – Tatabányai Kosárlabda Club 75-34 (12-14, 23-0, (4-3) 14-15, 22-2)
2020.01.12. Soproni Darazsak Akadémia D – Vidám Kenguruk 72-38 (22-12, 18-8, (6-5) 18-5, 8-8), SMAFC Nagycenki Gepárdok – Soproni Darazsak Akadémia D 59-52 (20-15, 6-12, (5-3) 21-14, 7-8)
2020.02.08. Vidám Kenguruk – Soproni Darazsak Akadémia D 15-79 (0-26, 7-7, (4-4) 2-23, 2-19), Soproni Darazsak Akadémia D – Győri KC Mókusok 72-25 (23-6, 13-6, (6-5) 12-8, 18-0)



Vad Darazsak

Edző: Áron Krisztián

Eredmények

2019.11.10. Téti Tigrisek- Vad Darazsak 13-109 (2-34, 6-32, 2-26, 3-17), Vad Darazsak – KVSE Kemények Komárom U12 66-33 ( 15-2, 23,17, 20-6, 8-8)
2019.11.30. Esztergom U12 – Vad Darazsak 17-116 (7-36, 6-28, 4-23, 0-29), Vad Darazsak – Széchenyi Tömegsport SE Medvék 93-6 (24-1, 12-0, 15-2, 20-3, 16-0)
2019.11.30. Soproni Darazsak Akadémia “D” – Tatai Törpék 34-92 (11-28, 8-24, (2-3) 5-21, 8-16), GYKC Oroszlánok – Soproni Darazsak Akadémia “D” 49-45 (12-9, 12-11, (6-2) 10-10, 9-13)
2020.01.11. VAD DARAZSAK- KVSE KEMÉNYEK U12 80-36 (13-13, 28-9, 15-10, 24-4), Széchenyi Tömegsport Se Medvék- VAD DARAZSAK 14-100 (2-22, 5-28, 2-18, 5-32)
2020.02.08. Győri KC Zsiráfok- Vad Darazsak 13-78 (5-25,5-10,0-16,1-9,2-14), Vad Darazsak- Kapuvári Párducok 103-21 (23-6,20-4,22-5,19-2,14-2)
2020.02.29. VAD DARAZSAK- TATAI APRÓK 116-30 (30-7, 22-4, 30-6, 14-7, 14-6), VIDÁM KENGURUK – VAD DARAZSAK 15-105 (0-29, 6-16, 2-24, 2-16, 5-14)


A WBASKET HÍREI
Toborzó a Német Nemzetiségi Általános Iskolában (2022.)
Évzáró-Szezonnyitó (2022.)
iratkozzon fel csatornánkra

SportDarázs

Ovikosár

Gyere kosarazni!

Galéria

Fan Shop

Sporttáplálkozás

partnerek

%d bloggers like this: