2020 – 2021

Darazsak Sportakadémia (U16)

Edző: Czirják Szilvia

Eredmények

2020.11.15. Darazsak Sportakadémia – Nyíregyházi Kosársuli 84-43 (28-9, 16-12, 18-8, 22-14)
2020.11.22. Darazsak Sportakadémia/A – Csata DSE 49-80 (13-21, 11-22, 16-15, 9-22)
2020.11.25. DVTK Akadémia/A – Darazsak Sportakadémia/A 71-83 (28-35, 14-24, 13-10, 16-14)
2020.12.05. NKA Pécs/A – Darazsak Sportakadémia/A 73-72 (19-14, 14-20, 21-17, 19-21)
2020.12.15. Nyíregyházi Kosársuli “A” – Darazsak Sportakadémia “A” 52-84 (11-25, 18-23, 12-20, 11-16)
2021.01.06. Darazsak Sportakadémia/A – NKA Pécs 69-63 (16-18, 17-12, 21-14, 15-19)
2021.01.10. Csata DSE – Darazsak Sportakadémia/A 62-28 (21-7, 10-9, 14-10, 17-2)
2021.01.13. Szeged KE – Darazsak Sportakadémia/A 47-67 (16-22, 14-16, 9-15, 8-14)
2021.02.07. Atomerőmű KSC Szekszárd – Darazsak Sportakadémia/A 65-81 (20-17, 11-24, 20-23, 14-17)
2021.02.17. Darazsak Sportakadémia/A –Vasas Akadémia/A 57-87 (10-23, 17-21, 10-20, 20-23)
2021.02.27. Darazsak Sportakadémia/B – Szeged KE 72-48 (14-15, 13-8, 26-15, 19-10)
2021.03.07. Kecskeméti KA/A – Darazsak Sportakadémia/A 35-47 (6-8, 14-17, 5-12, 10-10)
2021.03.16. Darazsak Sportakadémia/A – Zsíros Akadémia Kőbánya 71-58 (17-15, 17-17, 17-7, 20-19)
2021.04.08. Darazsak Sportakadémia/A – Kecskeméti KA/A 77-46 (17-18, 25-11, 14-10, 21-7)
2021.04.10. Darazsak Sportakadémia/A – Atomerőmű KSC Szekszárd 89-43 (27-14, 21-8, 19-8, 22-13)
2021.04.14. Zsíros Akadémia Kőbánya – Darazsak Sportakadémia/A 80-70 (26-17, 19-14, 17-21, 18-18)
2021.05.05. Darazsak Sportakadémia/A – DVTK Akadémia/A 72 – 48 (15-13, 20-11, 20-15, 17-9)
2021.05.07. Csata DSE – Darazsak Sportakadémia/A 95-43 (24-12, 21-11, 29-13, 21-7)
2021.05.09. NKA Pécs / – Darazsak Sportakadémia/A 51-68 (17-17, 19-14, 13-25, 2-12)

Darazsak Sportakadémia “B” (U16)

Bagoly Liliána – 2005
Bándli Janka – 2006
Bauer Zorka – 2006
Biró Csenge – 2006
Egresits Réka – 2006
Hawkins Abigél Róza -2006
Janzsó Alíz – 2007
Kánitsch Boglárka – 2005
Lepár Margaréta – 2005
Lohr Lili – 2007
Marosvölgyi Zsófia – 2007
Prajczer Petra – 2006
Rokob Zora – 2006
Schmidl Bíborka Adrien – 2005
Szabó Rozina – 2006
Székedi Szonja – 2006
Vasi Hanna – 2006
Völgyi Lili – 2007

Edző: Czukor Bence

Eredmények

2020.09.26-27. Kecskeméti KA/A – Darazsak Sportakadémia/B 61 – 46 (14-15, 15-9, 16-3, 16-19), Darazsak Sportakadémia/B – PVSK Nemzeti Akadémia/A 96-67 (28-19, 23-15, 27-22, 18-11), Bajai NKK – Darazsak Sportakadémia/B 54-91 (10-25, 17-25, 16-21, 11-20)
2020.10.10. Darazsak Sportakadémia/B – BEAC -Újbuda KA/B 67-53 (17-12, 14-14, 17-17, 19-10), Miskolci SI Vadmacskák/A – Darazsak Sportakadémia/B 42 – 89 (16-22, 11-22, 7-23, 8-22)
2020.10.16. Darazsak Sportakadémia B – Kanizsai DKK 79-68 (22-6, 22-16, 17-22, 18-24)
2020.11.08. Vasas Akadémia/B – Darazsak Sportakadémia/B 54-39 (16-10, 19-2, 8-16, 11-11)
2020.11.14. Darazsak Sportakadémia/B – NKA Pécs u15 74-69 (22-15, 14-12, 19-22, 19-20)
2020.11.21. Darazsak Sportakadémia/B – Kiss Lenke KS 88-53 (19-10, 26-16, 22-12, 21-15)
2020.11.29. Darazsak Sportakadémia/B – Török Flóris – Törekvés SE/A 102-43 (34-12, 25-6, 20-10, 23-15)
2020.12.01. Török Flóris – Törekvés SE/A – Darazsak Sportakadémia/B – 40-99 (12-30, 8-21, 15-29, 5-19)
2020.12.09. Kanizsai Vadmacskák SE – Darazsak Sportakadémia/B 54-63 (15-24, 14-10, 14-12, 11-17)
2021.01.10. Kiss Lenke KS – Darazsak Sportakadémia/B 53-81 (21-12, 19-12, 9-29, 4-28)
2021.01.17. Darazsak Sportakadémia/B – Vasas Akadémia/B 58-66 (9-20, 18-17, 12-16, 19-13)
2021.02.05. Darazsak Sportakadémia/B – BEAC -Újbuda KA/A 70-54 (25-17, 15-10, 14-19, 16-8)
2021.02.13. Szeged KE – Darazsak Sportakadémia/B 53-73 (9-14, 16-19, 13-17, 15-23)
2021.02.16. NKA Pécs u15 – Darazsak Sportakadémia/B 53-58 (28-19, 7-14, 12-17, 6-8)
2021.03.13. BEAC-Újbuda KA/A – Darazsak Sportakadémia/B 61-41 (17-11, 11-11, 12-8, 21-11)
2021.03.21. Darazsak Sportakadémia/B – NKA Pécs U15 80-55 (13-8, 18-17, 25-18, 24-12)
2021.04.14. Darazsak Sportakadémia/B – Nyíregyházi Kosársuli 59-66 (13-10, 26-13, 13-20, 7-23)
2021.04.21. Nyíregyházi Kosársuli – Darazsak Sportakadémia/B 70-69 (8-19, 27-20, 21-16, 14-14)
2021.05.04. Darazsak Sportakadémia/B – NKA Pécs U15 52-74 (13-21, 12-22, 8-12, 19-19)
2021.05.06. Darazsak Sportakadémia/B – Nyíregyházi Kosársuli 56-67 (15-19, 20-20, 10-15, 11-13)
2021.05.08. Darazsak Sportakadémia/B – Bajai NKK 63-44 (16-10, 14-17, 18-8, 15-9)

Darazsak Sportakadémia “D” (U15)

Ábrahám Eszter – 2008
Bálint Lili – 2007
Bertha Vanessza – 2006
Csaplár Mercédesz – 2008
Egresits Vivien – 2006
Fekete Loretta – 2008
Grubits Fanni – 2006
Herczeg Fióna – 2007
Horváth Virág – 2007
Horváth Izabella – 2008
Iván Ramóna – 2007
Janka Lili – 2007
Kovács Rebeka – 2006
Madarász Niobé – 2007
Pallag Dorka – 2006
Pongrácz Petra – 2008
Sipőcz Dóra – 2007
Szabó Bianka – 2008
Szabó Rebeka – 2008
Szlávik Bianka – 2008
Tóth Patrícia – 2007
Varga Boglárka – 2008

Edző: Hollós Dániel/Veres Judit

Eredmények

2020.10.11. Dávid Kornél KA – Darazsak Sportakadémia/D 95 – 64 (19-10, 25-14, 30-23, 21-17), Darazsak Sportakadémia/D – Kiss Lenke KS 51 – 89 (9-24, 19-12, 7-32, 16-21)
2020.11.10. Darazsak Sportakadémia “D” – Darazsak Sportakadémia “C” 34-64 (11-17, 5-16, 8-12, 10-19)
2020.11.15. Darazsak Sportakadémia/D – ZKTE 46-57 (8-12; 21-13; 8-18; 9-14)
2021.02.03. Darazsak Sportakadémia/C – Darazsak Sportakadémia/D 68-45 (15-14; 19-10; 19-10; 15-11)
2021.02.13. Darazsak Sportakadémia/D – OSE Oroszlányok 74-67 (18-27; 13-13; 23-17; 20-10)
2021.03.27. Szombathelyi SI – Darazsak Sportakadémia/D 49-55 (12-14; 16-15; 7-16; 14-10)
2021.
2021.

Darazsak Sportakadémia “C” (U15/B)

Ábrahám Eszter – 2008
Bándli Janka – 2006
Biró Csenge – 2006
Bugledich Réka – 2007
Fenyvesi Flóra – 2007
Herczeg Fióna – 2007
Horváth Virág – 2007
Lohr Lili – 2007
Marosvölgyi Zsófia – 2007
Novotnik Boglárka – 2006
Ordasi Evelin – 2008
Őri Sára – 2006
Papp-Garbóczi Panna Vita – 2007
Plangár Réka – 2007
Salamon Réka – 2007
Szabadvári Noémi – 2007
Szemenyei Abigél – 2008
Vajda Nóra – 2006
Varga Boglárka – 2008
Zsolnai Orsolya – 2006

Edző: Veres Judit/Áron Krisztián

Eredmények

2020.10.10. Széchenyi KA – Darazsak Sportakadémia/C 57 – 64 (17-23, 12-13, 10-20, 18-8), Darazsak Sportakadémia/C – Török Flóris – Törekvés SE/A 53 – 95 (14-25, 10-30, 14-22, 15-18)
2020.11.10. Darazsak Sportakadémia “D” – Darazsak Sportakadémia “C” 34-64 (11-17, 5-16, 8-12, 10-19)
2020.11.15. Darazsak Sportakadémia “C” – ZKTE 71-39
2020.12.05. OSE Oroszlányok- Darazsak Sportakadémia C 49-95 (11-16,14-29,11-23, 13-27)
2020.12.16. Darazsak Sportakadémia /C – Szombathelyi SI 82-40
2021.02.03. Darazsak Sportakadémia/C – Darazsak Sportakadémia/D 68-45 (15-14; 19-10; 19-10; 15-11)
2021.02.11. ZKTE – Darazsak Sportakadémia “C” 47-58
2021.03.23. Darazsak Sportakadémia “C” – OSE 85-51
2021.03.25. Szombathely – Darazsak Sportakadémia 34-101
2021.


A WBASKET HÍREI
XXV. Nyári Napközis Kosárlabda tábor (2022.)
2022.02.05-06. Hepp Kupa Döntő Mozaikok
iratkozzon fel csatornánkra

SportDarázs

Ovikosár

Gyere kosarazni!

Galéria

Fan Shop

Sporttáplálkozás

partnerek

%d bloggers like this: