2020 – 2021

Darazsak Sportakadémia (U15/B)

Ábrahám Eszter – 2008
Bugledich Réka – 2007
Fenyvesi Flóra – 2007
Herczeg Fióna – 2007
Horváth Virág – 2007
Janka Lili – 2007
Janzsó Alíz – 2007
Lohr Lili – 2007
Marosvölgyi Zsófia – 2007
Papp-Garbóczi Panna Vita – 2007
Plangár Réka – 2007
Salamon Réka – 2007
Sipőcz Dóra – 2007
Szabadvári Noémi – 2007
Szabó Bianka – 2008
Szabó Rebeka – 2008
Szlávik Bianka – 2008
Varga Boglárka – 2008
Völgyi Lili – 2007

Edző: Veres Judit/Áron Krisztián

Eredmények

2020.09.12. Csata DSE – Soproni Darazsak Sportakadémia 48-62 (12-25, 17-13, 6-13, 13-11), Soproni Darazsak Sportakadémia – Bajai NKK 97-33 (34-3,13-6, 26-12, 24-12)
2020.10.17. PVSK Nemzeti Akadémia/A – Darazsak Sportakadémia 47-81 (17-26, 11-19, 12-17, 7-19), Darazsak Sportakadémia – BEAC – Újbuda KA/A 52 – 73 (15-14, 6-29, 18-16, 13-14)
2020.11.07. Darazsak Sportakadémia – Soproni Darazsak Akadémia/A 99-18 (20-6,22-5,25-4,32-3)
2020.12.08. Darazsak Sportakadémia – PVSK Nemzeti Akadémia 101-31
2020.12.12. NKA Pécs/A – Darazsak Sportakadémia 41 – 65 (4-20, 17-13, 13-9, 7-23), BEAC – Újbuda KA/A – Darazsak Sportakadémia 67 – 66 (16-11, 13-15, 22-18, 16-22)
2021.01.08-09. Soproni Darazsak Akadémia/A – Darazsak Sportakadémia 16-81 (2-12, 5-20, 2-21, 7-28), Darazsak Sportakadémia – NKA Pécs/A 73-48 (19-9, 18-12, 20-15, 16-12)
2021.01.24. Darazsak Sportakadémia – Szolnoki Sportcentrum 67-48, Óbudai Kaszások – Darazsak Sportakadémia 43-63
2021.01.31. Darazsak Sportakadémia – PVSK Nemzeti Akadémia/A 110-45 (38-6, 28-12, 21-8, 23-19), Darazsak Sportakadémia – Kecskeméti KA A 72–45 (19-3, 17-13, 27-14, 9-15), Csata DSE – Darazsak Sportakadémia 38-71 (8-20, 8-14, 6-14, 16-23)
2021.02.20. Darazsak Sportakadémia – Csata DSE 65-55 (20-14, 5-13, 17-12, 23-16), Zsíros Akadémia Kőbánya – Darazsak Sportakadémia 27-114 (9-33,6-29,8-32,4-20), Darazsak Sportakadémia – BEAC – Újbuda KA/A 74 – 64 (26-16,7-20,22-17,19-11)
2021.02.28. DARAZSAK SPORTAKADÉMIA U14 – SZOLNOKI SPORTCENTRUM U14 84-55 (27-17, 19-13, 18-14, 20-11), ÓBUDAI KASZÁSOK U14 – DARAZSAK SPORTAKADÉMIA U14 53-81 (11-23, 16-30, 12-14, 14-14)
2021.03.13-14. Darazsak Sportakadémia – Kaszások Akadémia/A 82-33 (19-10, 17-9, 22-0, 24-14), Bajai NKK – Darazsak Sportakadémia 41-91 (16-25, 6-31, 7-17, 12-18), Darazsak Sportakadémia – Kecskeméti KA/A 77-30 (21-3, 23-8, 14-9, 19-10)
2021.04.10-11. DVTK Akadémia/A – Darazsak Sportakadémia 57-80 (21-23, 12-26, 13-12, 11-19), Zsíros Akadémia Kőbánya – Darazsak Sportakadémia 35-96 (13-16, 8-23, 8-33, 6-24), Darazsak Sportakadémia – Szegedi KE/A 82-49 (18-17,28-6,15-15,21-11)
2021.05.01-02. Darazsak Sportakadémia – Beac-Újbuda KA A 68-58 (14-21, 20-11, 14-17, 20-9), Csata DSE – Darazsak Sportakadémia 54-70 (21-27, 14-7, 10-14, 9-22), Darazsak Sportakadémia – DVTK Akadémia A 88-70 (25-14, 25-19, 20-14, 18-23)
2021.05.26.
2021.05.28.
2021.05.30.

Soproni Darazsak Akadémia

Ábrahám Eszter – 2008
Csaplár Mercédesz – 2008
Csaplár-Nagy Lara – 2009
Fekete Loretta – 2008
Horváth Hanna – 2008
Horváth Izabella – 2008
Iván Ramóna – 2007
Janka Lili – 2007
Madarász Niobé – 2007
Ordasi Evelin – 2008
Pongrácz Petra – 2008
Sipőcz Dóra – 2007
Szabó Bianka -2008
Szabó Rebeka – 2008
Szemenyei Abigél – 2008
Szlávik Bianka – 2008
Tóth Patrícia – 2007
Varga Boglárka – 2008

Edző: Hollós Dániel

Eredmények

Soproni Darazsak Akadémia – Kecskeméti KA 20-65 (5-17,3-12,5-18,7-18), Vasas Akadémia B – Soproni Darazsak Akadémia 36-55 (7-14, 9-26, 8-6, 12-9)
2020.10.17. BEAC – Újbuda KA. – Soproni Darazsak Akadémia/A 83-20 (17-4,27-5,16-9,23-2), Soproni Darazsak Akadémia/A – PVSK Nemzeti Akadémia/A 43 – 62 (10-22,14-12,9-20,10-8)
2020.11.07. Soproni Darazsak Akadémia/A – NKA Pécs/A 37-62 (8-19,13-16,2-11,14-16), Darazsak Sportakadémia – Soproni Darazsak Akadémia/A 99-18 (20-6,22-5,25-4,32-3)
2020.12.18-19. PVSK Nemzeti Akadémia/A – Soproni Darazsak Akadémia/A 79 – 69, NKA Pécs/A – Soproni Darazsak Akadémia/A 79-48 (22-6, 20-13, 23-12, 14-17)
2021.01.08-09. Soproni Darazsak Akadémia/A – Darazsak Sportakadémia 16-81 (2-12,5-20,2-21,7-28), Soproni Darazsak Akadémia/A – BEAC – Újbuda KA/A 36-89 (10-22,6-19,13-24,7-24)
2021.01.30-31. Soproni Darazsak Akadémia/A – Kaszások Akadémia/A 49-70 (13-16, 8-19, 14-21, 14-14), Kanizsa DKK – Soproni Darazsak Akadémia/A 57-75 (15-12, 16-21, 11-28, 15-14), Soproni Darazsak Akadémia/A – Miskolci SI Vadmacskák/A 47-77 (13-21, 8-13, 14-23, 12-20)
2021.02.20. Szegedi KE/A – Soproni Darazsak Akadémia/A 63-30 (20-12, 9-5, 22-7,12-6), Bajai NKK – Soproni Darazsak Akadémia/A 66-51 (21-17, 15-11, 17-13, 13-10), Soproni Darazsak Akadémia/A – Dávid Kornél KA/A 34-47 (4-9, 5-10, 9-9, 16-19)
2021.03.14. Soproni Darazsak Akadémia – Ricsilla 57-63 (9-22; 21-10; 10-14; 17-17), Széchenyi KA – Soproni Darazsak Akadémia 68-54 (5-16; 24-16; 14-12; 25-10)
2021.03.13. Sportdarázs / A – OSE-TKC 83-52 (23-20,40-3,12-12,8-17), Sportdarázs/B – Sportdarázs /A 48-92 (10-25,3-25,21-18,14-24)
2021.04.11. Széchenyi KA A – Soproni Darazsak Akadémia/A 63-64 (19-14, 12-16, 18-20, 14-14), Soproni Darazsak Akadémia/A – RICSILLA 57-65 (14-12, 13-16, 18-24, 12-13)
2021.05.01. Soproni Darazsak Akadémia “A” – OSE Amazonok 65-50 (12-14, 20-4, 17-20, 16-12), Soproni Darazsak Akadémia “A” – Zalaegerszegi KTE 80-60 (16-15, 24-9, 18-19, 22-17)

Sportdarázs U14 “A”

Edző: Áron Balázsné

Eredmények

2020.10.17. Széchenyi KA – Sportdarázs/A 132 – 11 (36-2,35-4,27-5,34-0), Sportdarázs/A – Dávid Kornél KA/B 50 – 52 (14-11,8-16,16-13,12-12)
2020.11.28. Sportdarázs/A – Zalaegerszegi KTE 61-42 (8-20,16-1,16-12,21-9), Tapolcai Párducok – Sportdarázs/A 39-59 (9-11,8-14,12-13,10-21)
2020.12.20. Széchenyi KA -SPORTDARÁZS /A 97-38 (19-14, 28-7, 17-15, 33-2), SPORTDARÁZS /A – Szombathelyi SI 41-77 (10-19, 9-17, 8-24, 14-17)
2021.01.09. Szombathelyi SI – Sportdarázs/A 87–43 (29-9, 22-8, 27-8, 9-18), Dávid Kornél KA/B – Sportdarázs/A 0-2, 70-69 (26-10 , 16–20, 11–21, 17-18)
2021.01.30. RICSILLA – Sportdarázs/A 107-37 (26-10, 27-7, 24-14, 30-6), Sportdarázs/A – Szombathelyi SI 41-90 (12-17, 10-24, 8-29, 11-20)
2021.02.21. Sportdarázs A – OSE Amazonok 42-99 (9-28, 12-20, 8-33, 13-18), Széchenyi KA / B – Sportdarázs / A 86-63 (24-15, 14-16, 19-20, 29-12)
2021.04.11. Sportdarázs/A – OSE Amazonok 59-78 (10-16, 24-12, 12-26, 13-24), Zalaegerszegi KTE – Sportdarázs/A 85-47 (24-16, 22-10, 12-10, 27-11)
2021.05.04. Tapolcai Párducok – Sportdarázs/A 64-46 (22-16, 8-10, 21-6, 13-14), Sportdarázs/A – Várpalota Gepárdok 35-49 (15-13, 4-10, 11-15, 5-11)
2021.
2021.

Sportdarázs U14 “B”

Edző: Farkas Gergő

Eredmények

2020.10.18. Sportdarázs/B – Tapolcai Párducok 21 – 119 (0-25,13-19,4-41,4-34), Zalaegerszegi KTE – Sportdarázs/B 117 – 23 (38-2,25-9,27-10,27-2)
2020.11.28. Sportdarázs/B – Széchenyi KA/B 21-65 (6-30, 5-10, 5-6, 5-19), OSE Amazonok – Sportdarázs/B 80-16 (36-0,11-2,13-4,20-10)
2021.01.10. Sportdarázs/B – Széchenyi KA/B 13-67 (5-29,2-9,2-22,4-7), OSE Amazonok – Sportdarázs/B 118-33 (38-9,19-4,19-16,42-4)
2021.01.30. Sportdarázs/B – OSE TKC U14 72-29 (20-10, 11-8, 19-7, 22-4), Várpalotai Gepárdok – Sportdarázs/B 63-30 (20-10, 18-2, 17-12, 8-6)
2021.02.21. OSE-TKC – Sportdarázs/B 23-83 (4-23, 6-25, 5-15, 8-20), Sportdarázs/B – Dávid Kornél KA/B 46-91 (12-13, 14-22, 8-33, 12-23)
2021.03.14. OSE-TKC – Sportdarázs B 72-68 (20-24,10-20,23-12,19-12), Sportdarázs/B – Sportdarázs /A 48-92 (10-25,3-25,21-18,14-24)
2021.04.10. Tapolcai Párducok – Sportdarázs/B 67-28 (27-5, 11-5, 17-0, 12-18), Sportdarázs/B – Várpalotai Gepárdok 44-73 (15-19, 9-20, 16-16, 4-18)
2021.05.01. OSE-TKC – Sportdarázs B 92-67 (27-14, 22-18, 19-18, 24-17), Sportdarázs B – Dávid Kornél KA A 22-116 (6-37, 7-26, 5-22, 4-31)


A WBASKET HÍREI
XXV. Nyári Napközis Kosárlabda tábor (2022.)
2022.02.05-06. Hepp Kupa Döntő Mozaikok
iratkozzon fel csatornánkra

SportDarázs

Ovikosár

Gyere kosarazni!

Galéria

Fan Shop

Sporttáplálkozás

partnerek

%d bloggers like this: